Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Jó tudom, hogy nem lehet megjósolni. Június elején hagytam abba, volt még az utolsó vérzésem, aztán azóta semmi. Mennyi idő múlva számítsak rá? Mennyi idő az, ha nem jön meg, akkor orvoshoz kell menni?
2022. aug. 18. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinel valtozo. Attol fugg mennyi ideig szedted. Ha 5-10 evekig beletelhet 4-5 honapba is mig a szervezet kiuriti es rendbeteszi magat.

Ha csak 1-2 evig szedted akkor eleg 1-2 honap is ugy altalaban.

Szoval mindig ennek fuggvenyeben kell aztan orvoshoz menni ha nem jon meg.

2022. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. 6 évig szedtem, akkor még ne számítsak rögtön rendes ciklusra gondolom.
2022. aug. 18. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Én mikor abbahagytam, nem egyből, de nem is extrém késés után megjött
2022. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek mikor abba hagytam 4 év után első hónapba megjött aztán 3 hónapig semmi. Mentem orvoshoz aki közölte hogy cisztám van azért nem akar. Nem volt semmi extra azt mondta várjunk még hátha. Ha nem akkor gyógyszert ad rá ha akkor se akkor műtét. Nem sokra utána megjött. De nem volt rendszeres. Össze vissza volt és tele voltam feszt cisztákkal. Így azóta megint szedem a fogamzásgátlót.
2022. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!