Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, most fog megjönni a vérzésem, új adagot már nem fogok beszedni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kinél milyen változások, tünetek voltak? Elég régóta szedtem
2021. jan. 20. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ciklusom kb 6 hónapig nem volt túl pontos. A vérzés erősebb volt, görcsösebb. A peteéréseket éreztem (szurkálás).
2021. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A bőröm nagyon-nagyon zsíros lett, kellett neki fél év, hogy normalizálódjon. Az étvágyam sokat csökkent, sikerült fogynom is. Hormonmentesen védekeztünk még 9 hónapig, aztán annak abbahagyása után rögtön sikerült a baba.
2021. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első rendes mensi napra pontosan megjött utána. (A masodik már nem, terhes lettem).

Viszont 1, durván 2 hónap alatt majden 10kg-t híztam. Pedig ugyan annyit ettem, ugyan annyit mozogtam.

9évig szedtem.

2021. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére rögtön visszaállt a ciklusom pontosan. nem volt semmi gond. A vérzés valamivel erősebb, de legalább nem szakad szét a fejem minden alkalommal, mielőtt megjön. Illetve visszatért a menstruáció előtti rossz hangulat, de ennyi a változás csak, ezek azelőtt is voltak, mielőtt elkezdtem szedni.
2021. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mensim azonnal visszaállt, 26, 27 napos ciklusaim voltak, éreztem én is szurkálást félidőben, és a mensim erősebb, görcsösebb lett, de ez normális, mert gyógyszer előtt is görcsöltem.

3 hónap után elkezdtem lh tesztelni, hogy van-e egyátalán peteérésem, a második tesztelős hónapban már nem jött meg.

Az étvágyamon nem éreztem változást.

Évekig szedtem.

2021. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Össze-vissza jött meg pár hónapig. A baba 8 hónap után jött össze.
2021. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez mitől volt akinek utána nehezen állt vissza? Csak mert nekem azt mondták hogy abbahagyom és rögtön helyre kell állnia mindennek, mivel nagyon kevés hormon van a gyógyszeremben
2021. jan. 20. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiam születése után csökkentett hormontartalmút kaptam. (Dokival egyeztettünk, ő ezt látta jobbnak. Gumival nekem fáj. Mivel hamar akartunk tesót, igy a spirál és tarsai nem játszottak. De mivel szoptattam, a régi bogyóm nem kaptam vissza).

8hónapig tedtem, mikor újra babát akartunk, letettem. (A szoptatast elötte 2 hónappal hagytam abba). 3hónapig meg se jött. Utána gyogyszerrel. Utána megint nem. Dokit váltottam. Kiderült, a gyogyszer hazavágta a hormonrendszerem. 8hónap alatt teherbr estem, de el is vetéltem. Azóta ismét 5 hónapja próbálkozunk, eredménytelenül.

3as voltam, csak elküldtem, mielött ezt is leírtam volna.

2021. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!