Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Keresek olyan nőgyógyászt...

Keresek olyan nőgyógyászt Budapesten aki nem szült nőknek is tesz fel spirált (mini, hormonmenteset!)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nő legyen, de férfihez is elmegyek ha muszáj.

2022. aug. 18. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a spirált CSAK szülés után szabad feltenni, ezzel a müködési engedélyét veszélyeztetné, szóval nem valószínü, hogy van ilyen.
2022. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Első: amit mondasz, az baromság. Van kifejezetten nem szült nőknek való mini spirál. Simán használható az első terhesség előtt is, Amerikában kifejezetten gyakran javasolják fiataloknak.


Kérdező: szerintem bárki felrakja… fiatalabb dokit keress, az tuti nem olyan gyöpös, mint az első kommentelő, aki le van maradva 10 évvel.

2022. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2.al

22 éves vagyok, nem szültem még mini hormonmentes spirálom van.. a korházi nőgyógyászaton rakták fel, csak egy időpontot kértem mondtam mire, vittem a spirált pár perc alatt meg is volt..


Ennek immár 1 éve

2022. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3. Jó ég, SZTK alapon mentél el? De rendes volt az ellátás?
2022. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi ebben a meglepő..?!

Teljesen normálisak nálunk az sztk-ban..

2022. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Nálunk nem igazán jó az ellátás, ha olyan orvost fog ki az ember. Pedig ebben a kerületben laknak a legtöbbet. :/
2022. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányok, ha valaki még olvassa, mennyire hasznos ez a dolog? Mennyire biztonságos?

Ott tartok, hogy gondolkozunk megfelelő fogamzásgátló módszeren, mert a gumi nagyon nem jön be, de én nem szeretnék tablettát szedni és párom se várná el. Tudnátok nekem erről kicsit írni? Akár privátban vagy ide is megköszönöm!

2022. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, követem! :):
2022. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!