Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit okoz az ha az egyik...

Mit okoz az ha az egyik petefészkem "lusta"?

Figyelt kérdés

Már 17 éves korom óta rendszertelen a menzeszem. Volt, hogy fél évig folyamatosan nem jött meg. Elmentem nőgyógyászhoz, ő nem látott semmi problémát, beutalt endokrinológiára ott sem találtak problémát, kaptam menstruáció beindító gyógyszert, amitől megjött és úgy tűnt használ, mivel 3 hónapig minden hónapban megjött utána, aztán elkezdett megint kimaradozni egyik hónapban megjött másik hónapban nem, és így tovább.

Most nemrég elmentem megint nőgyógyászhoz (már 21 éves vagyok) azt hittem be fog állni a vérzés, de azóta sem. Most azt mondta a nőgyógyász, hogy a baloldali petefészkem "lusta", viszont a jobboldali jól működik, de a bal miatt ritkábban jön meg. Ez azt jelenti, hogy nem lehet majd gyerekem ez miatt szerintetek? Vagy ez mit okozhat? Később be fog állni? Erre van valami gyógyszer? Félek nagyon, hogy nemm lehet majd gyerekem, mert nagyon szeretnék..


2022. aug. 21. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldali petefészkedben nem, vagy ritkán lesz érett tüsző. Nem akadályozza, de nehezítheti majd a teherbe esést.
2022. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jobb oldali petefészked jól muűködik, lehet gyerek, de lehet nehezebben jön majd össze.
2022. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. aug. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!