Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász találkozik olyan...

A nőgyógyász találkozik olyan rendetlen, igénytelen nőkkel a munkája során, akik úgy érkeznek meg vizsgálatra,hogy büdösek lent, és nincsenek megmosakodva? Ilyenkor visszautasíthatja a páciens további vizsgálatát?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy merült fel bennem ez a kérdés, de sok olyan nőről hallottam már, akik mondjuk pisilés után nem törlik meg,és ilyesmik..Vagy aki hagyja,hogy megtúrósodjon odalent? Nem troll kérdés, tényleg vannak igénytelen emberek manapság.
2022. aug. 23. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem unod még ezt a sok nőgyógyászos kérdést?
2022. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan van ilyen. Elnézést, hogy férfiként válaszolok. Múltkor voltam kontrollon az urológusnál. UH-nál megjegyezte, hogy már megint üres húgyhólyaggal jöttem. Mondtam, hogy elnézést, de mielőtt idejöttem, gyorsan lezuhanyoztam, attól pedig utána muszáj volt kimennem a vécére. Erre visszakérdezett, hogy zuhanyzott? Mondom igen, egész nap izzadtam, nem fogok úgy ide jönni. Akkor voltak a 38 fokos melegek. Erre a doki annyit mondott, hogy ha tudnám, hogy mennyire sokan nem gondolnak így, akkor nagyon elcsodálkoznék. Szerintem nem utasítja vissza, láttak ők már mindent, de gondolom ők is szívesebben vizsgálnak ápolt pácienst.
2022. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te miről hadoválsz itt nekem? Most tettem fel talán a 3. ezzel kapcsolatos kérdésem. Ha rossz napod van egyél boldog citromot,és ne máson töltsd ki a frusztrációd, please. Köszi.
2022. aug. 23. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Van egy nőgyógyász ismerősöm, vele beszélgettem a múltkor.

Azt mondta, hogy természetesen mindenkit megvizsgál, hiszen a kellemetlen szagokat, darabos folyást, stb... akár gomba, vagy baci, fertőzés, bármi okozhatja.

Ha a nem megfelelő higiénia miatt van, akkor megkéri a beteget, hogy a következő látogatásnál legalább az alapvető higiéniai szabályokat tartsa be, de erre nagyon-nagyon ritkán kerül sor.

2022. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

De még mennyi. Nem ritka, hogy szellőztetni kell a beteg után. Fiatal, frissen szült anyuka, aztán olyan izzadságszagot húzott, hogy utána 20 percig nem mertünk beteget beengedni, mert még a végén azt hitte volna, mi vagyunk ilyen büdösen az asszisztensnővel...

Vagy leveszi a cipőt, és olyan lábszaga van, hogy majdnem odahány az ember.

De nekem a legdurvább az volt, mikor Bartholin-mirigy műtét utáni kontrollra jött (tehát pláne nem ártott volna tisztán tartani a területet), és konkrétan szaros volt az ánusza. Hát nehezen álltam meg, hogy ne tegyek megjegyzést, de végül csak annyit mondtam neki, hogy figyeljen oda a sebre és naponta többször mosakodjon alul...


Nyilván teljesen más, mikor valaki az adott betegség miatt büdös, de az ápolatlanság kiakaszt.

2022. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megvizsgálja, de biztosan tesz megjegyzést arra, hogy legközelebb a személyes higiéniára jobban figyeljen. Amúgy egy jó általános higiéniával rendelkező nő esetén (mindennapos fürdés, tiszta ruha, kitörölt fenék), nem jó, ha pont előtte fürdik, mert bizoyos folyásokat akkor nem lát az orvos, amit viszont látnia kéne. Nem kell zuhanyozni a nőgyógyász előtt, én sem szoktam, ellenben nagyon ügyelek arra, hogy jól kitöröljem magam aznap wc-zéskor.
2022. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!