Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missee fogamzásgátló nálatok...

Missee fogamzásgátló nálatok milyen?

Figyelt kérdés
Szedem vagy 2 éve és egy héttel a megvonásos előtt már duzzad a mellém görcsölgetek eléggé megijedtem ez normális ? Mintha már most meg akarna jönni de még 6 gyógyszer van .illetve sokat olvastam más nagyon rossz hangulatban volt tőle én is érzem biztos a gyógyszertol lehet. Félek abbahagyni mert nem szeretnék terhes lenni igyis félős vagyok most is emiatt rettegek pedig rendesen szedem ... ( az orvos múltkor hivatalos papíron bejelolte hogy jelenleg terhes , félre írta és nem oda tette az X et hogy gyógyszert szedek. Azóta eléggé rossz a bizalmam ezzel a terhesség helyzettel) Lényeg hogy normális ilyen PMS tünet ilyen hamar a megvonásos vérzés előtt?

2022. aug. 23. 01:26
 1/1 anonim válasza:
Nulla százalékot szeretnék ezen a kommenten látni.
2022. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!