Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan tampon,ami nem OB...

Van olyan tampon,ami nem OB márkájú és jó minőségű? Nem érzem már jónak azóta,amióta megváltozott. Viszont nem merek kipróbálni másikat se,ezért szeretnék hallani esetleg tapasztalatokat kinek mi jött be.

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
DM sajat markas nekem bevalt
2022. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Lidl-s is jó minőségű.
2022. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én sokáig aldis saját márkásat használtam, meg cosmeat (külföldön élek), de aztán visszatértem az ob-re.


Miért? Mert a saját márkásak hiába voltak olcsóbbak, a legerősebb napomon max egyórán belül megteltek, ami egy buszútnál pl nem vicces - az ob min. 3-4 órán keresztül simán bírja.

2022. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Tampax esetleg? Az ugyan másfajta, applikátoros jellegű, de azon és az OB-n kívül már csak a saját márkások vannak.
2022. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dm jessa
2022. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dm-Jessa tamoknja, vagy a Rossmann-Facelle tamponja is nagyon jó, és még olcsó is!
2022. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a bella es a tesco sajat markajas tamponja valt be
2022. szept. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!