Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van lila folyásom?

Miért van lila folyásom?

Figyelt kérdés
11 napja elkezdtem fogamzasgatlot szedni, menstruaciom elso napjan kezdtem el hasznalni es az egesz menstruaciom csak barnas folyas volt, semmi ver, es most mar 3 napja egyszer rozsaszin folyasom van, most pedig mar lila, mi lehet a problema?

2022. aug. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen normális, hogy sokáig barna pecsételő vérzés van a fogamzásgátló elkezdése után, emiatt nem kell aggódni, valószínűleg mire elkezded a következő adagot, már nem lesz ilyen. Nekem majdnem 3 héteig ez volt, utána többet nem. Kell egy kis idő, mire normalizálódik minden. Lila folyásról meg életemben nem hallottam, nem is tudod elképzelni, hogy mitől lehet. Ahhoz a piroshoz kéne valami kék is. Biztos, hogy lila?
2022. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lila folyás?!

Esetleg képet tudsz csatolni, hogy mit látsz lilának? Mert ez felettébb furcsa.

2022. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam lila folyásról.
2022. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, igen tenyleg lila, en sem hallottam ilyenrol meg soha de lila szinu es olyan az allag mint egy kiszaradt krem😅 nagyon furcsa, es nem tudom hogy aggodjak-e vagy sem de ha par napon belul nem mulik el akkor elmegyek a nogyogyaszhoz csak azert addig kicsit megszeretnek nyugodni hogy nincsen problema😅 de igy mellekesen a yasminelle fogamzasgatlot hasznalom
2022. aug. 28. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szaga van/volt??
2022. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!