Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lila hajszálerek vannak...

Anneee25 kérdése:

Lila hajszálerek vannak mindkét mellemen a bimbó körül. Mire gondolhatok még a rákon kívül?

Figyelt kérdés

Szeptemberben voltam mell ultrahangon,ott mindent rendben találtak. Októberben vettem észre,hogy mindkét mellen,a bimbó körül lila hajszálerek hálóznak ( mint egy térkép). Bőrgyógyász tessék lássék 1,5 m távolságból írt rá egy krémet.

Továbbra is aggaszt. Volt hasonló tapasztalatok?

Vagy ez a "korral jár?"

31 N



#mell #mellrák #Lila hajszálér
2021. jan. 17. 01:49
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is làtszanak az erek, szerintem az idô elôre haladtàval elvékonyodik a bôr, azért làtszanak jobban az erek!
2021. jan. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vékony a bőröd. Lehet picit híztál mellre.

Ha nincsenek csomók, nem váladékozik, nem lehet rák.

2021. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Zsírcsomók vannak csak, köszönöm a választ, akkor megnyugodtam!😍
2021. jan. 17. 02:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
27 eves vagyok, alapbol vekony a borom, minden egyes er latszik rajta. Szoliba jarok onbarnitot hasznalok. De nem vagyok rakos! :))
2021. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekelne, hogy miért gondoltál egyből a rákra? Azt dobta fel először a Google kereső? 🤷‍♂️
2021. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gyakori betegség. Hétköznapi neve: vérkeringés. Gyógymód sajnos még nincs rá.
2021. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Hello arra gondoltam,hogy úgy+vizsgálnám öket ha akkarod😀

Ok?

2021. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!