Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz menjek ezekkel...

Milyen orvoshoz menjek ezekkel a problémákkal?

Figyelt kérdés

Korán érő típus vagyok,ami annyit jelent,hogy a puncim már 9-10 évesen szőrösödött,aztán a lábamat 11 évesen leborotváltam,de akkor még csak sötétebb pihék voltak rajta,aztán a hónaljam is szőrösödött,12 évesen menstruáltam,megnőtt a mellem is,és elkezdtem pattanásos lenni.Most 16 éves vagyok,és azóta elég sok helyebn megerősödött a szőröm,ott is ahol nem kéne,mert eleinte borotváltam mindenütt magam,aztán 1-2 éve váltottam csak epilátorra.A combomon is rendes fekete szőrök vannak,a hasamon is egy csíkba,a mellbimbóm is elég durván szőrös,meg a karom is az volt.Persze mindenütt szőrtelenítek,ahol csak tudok,de elég zavaró így is.Ráadásul az arcom még mindig pattis néha,és tág pórusú,mitesszeres,nagyon zsíros,a hátamon is néha ki jön 1-2 pattanás,de az annyira nem vészes.A hajam is rettentő hamar zsírosodik,minden másnap mosni kell,és nagyon izzadós típus is vagyok.Ezekre a problémákra van megoldás?Milyen orvoshoz menjek vele?Mit tudnak kezdeni?

16/L


2010. szept. 24. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
háziorvos - endokrinológus - nőgyógyász. Nagyjából ilyen sorrendben.
2010. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy orvoshoz kellene menned, lehet, hogy egy jó kozmetikushoz inkább.
2010. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jaj, de sok eszed van előző... A kozmetikus szerinted mit kezd a hormonproblémával?
2010. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!