Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baba lehet a dologban ?

Baba lehet a dologban ?

Figyelt kérdés

A mensim, ma jött meg(augusztus 30-án) , 4 nappal előbb, mint kellene. Utoljára augusztus 6-án jött meg.Most a vérzésem sötétpirosas- barna a színe és görcsölök rendesen, de nálam ez mindig így van . Óvszerrel védekeztünk, mindig, nem is ment el bennem SOSEM. Augusztus 12-én 3x, 19-én 1x voltunk együtt .Ovszeren sosem találtunk hibát. Már tiszta ideg vagyok, hogy baba lehet a dologban, még nem szeretnék, mert fiatalok vagyunk. Mikor csinálhatok tesztet, van esély a terhességre vagy normális, hogy 4 nappal hamarabb jött meg ? Azt kell tudni, hogy a mensim sosem járt hamarabb, mindig késett.. Köszönöm előre is a valaszokat.

21/L



2022. aug. 30. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvszer 100% végig rajta volt szex alatt, nem helyezte beléd anélkül akkor tuti nem vagy terhes. Egyébként meg vegyél egy tesztet, max ennyit buksz.
2022. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
amúgy drágán lehet venni olyan tesztet ami elv kimutatja korábban a babát mint a többi olcsóbb (amik csak esedékes menzesz első napja). Úgy tudom ha vérzel terhesen akkor az csak pecsételés, de ha masszívan jön a vér akkor sztem nem terhes.
2022. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az óvszer rajta volt végig, az nélkül nem hatolt belém sosem.. A tesztet mikor csinalhatom meg már holnap reggel is akaf?
2022. aug. 30. 11:54
 4/27 A kérdező kommentje:
Akár
2022. aug. 30. 11:54
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Aranyom: nem élveztek beléd, és menstruálsz is.

Nem, nincs baba a dologban, hogy is volna?!

Olvasgass kicsit utána annak, hogyan lehet teherbeesni (#védekezésnélküliszex) és mi a terhesség első jele (#nincsmensi).

2022. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
most az a baj, hogy előbb megjött? nem vagyunk gépek
2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy ez a beágyazódás jele,mert nem olyan szokott lenni, mint szokott és kevés is van.. Ezért félek... Ezért tettem fel ezt a kérdést.. És sok helyen írtak, hogy hiába használsz gumit rendesen, ahogy kell úgyis teherbe lehet esni.. Szivak ezért is nagyon parázok..
2022. aug. 30. 12:01
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Cica, a beágyazódási vérzés - már akinek van, mert ritka jelenség - kb. egy pénzérmenyi rózsaszínes pecsét a bugyin, vagy maszat törléskor 1-2 alkalommal a nap folyamán.

Te rendesen vérzel és görcsölsz is.

Bocsi, de nagyon buta vagy. És ha ennyire rettegsz, akkor még éretlen is vagy a szexre.

2022. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
vegyél szerintem tesztet.
2022. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

"sok helyen írtak, hogy hiába használsz gumit rendesen, ahogy kell úgyis teherbe lehet esni.."

Ekkora baromságokat hol lehet olvasni? És te ezt elhiszed?

Laposföld hívő is vagy?

2022. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!