Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baba lehet a dologban ?

Baba lehet a dologban ?

Figyelt kérdés

A mensim, ma jött meg(augusztus 30-án) , 4 nappal előbb, mint kellene. Utoljára augusztus 6-án jött meg.Most a vérzésem sötétpirosas- barna a színe és görcsölök rendesen, de nálam ez mindig így van . Óvszerrel védekeztünk, mindig, nem is ment el bennem SOSEM. Augusztus 12-én 3x, 19-én 1x voltunk együtt .Ovszeren sosem találtunk hibát. Már tiszta ideg vagyok, hogy baba lehet a dologban, még nem szeretnék, mert fiatalok vagyunk. Mikor csinálhatok tesztet, van esély a terhességre vagy normális, hogy 4 nappal hamarabb jött meg ? Azt kell tudni, hogy a mensim sosem járt hamarabb, mindig késett.. Köszönöm előre is a valaszokat.

21/L



2022. aug. 30. 11:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódásnál csupán pecsételő vérzés jelentkezik (sokszor halvány rózsaszínes, barnás színnel), ami tényleg nagyon kis mennyiség, szóval nem összekeverhető a menstruációval.
2022. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!

Akik letámadtak azoknak csak annyit írnék, hogy csak aggódom, nem kell egyből keresztbe kényelmi.

2022. aug. 30. 12:11
 13/27 A kérdező kommentje:
Keresztbe lenyelni*
2022. aug. 30. 12:14
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Te nem aggódsz, hanem irreális dolgok miatt rettegsz...
2022. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

14. Ezt bizonyítja az is, hogy 1 délelőtt alatt ez már a 2. kérdése...

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1190..

2022. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
17%

Első2 vagyok, nem értem én sem ezt a lehordást. Egyszerűbb lett volna azt megírni hogy a beágyazódás egy kis vérzéssel jár, nem pedig mensis mennyiségekkel. Gond hogy aggódik valaki ha terhes? Én is sokszor aggódtam, pedig tudtuk hogy óvszereztünk anno. Keresztbe lenyeltek volna minket ha jött volna a baba, ki nem magyaráztam volna (mivel nem is lett volna mit).

Ha hülyeséget is kérdezett a kérdező, ezek a válaszok legalább annyira minősíthetetlenek a maguk kategóriájában.

2022. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm az értelmes válaszod.Ugyan így vagyok vele, hogy rettegek, mert még nem állunk ugy, hogy akármikor jöhet a baba.
2022. aug. 30. 12:25
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden aktus után retteghetsz, mert csak az önmegtartóztatás jár 100%-os védelemmel.
2022. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ameddig nem szeretnék babát addig nem is létesíthetek senkivel sexualis kapcsolatot, ezek szerint...
2022. aug. 30. 12:50
 20/27 A kérdező kommentje:
Akármilyen módszert alkalmazok, ugyan úgy rettegésben leszek..
2022. aug. 30. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!