Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy pár napja szúr és fáj meg...

Egy pár napja szúr és fáj meg néha viszket is a nemiszervem, és kis pöttyök is megjelentek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most antibiotikumot szedek egy másik problémára, de olvastam a betegtájékoztatót és elvileg ez hüvely és részeire is hat, ha beszedtem az összeset akkor elmúlhatnak ezek a dolgok? Fáj ha leülök főleg azon a részen ahol vannak ezek a pöttyök, nem is pöttyök, inkább ilyen pattanásszerűek de nem azok az tuti, belül nem fáj semmi, kívűl látom és érzem hogy az egész olyan pirosas és kellemetlen. Most bekentem canestennel az segít majd valamit?

Igen, és lány vagyok.



2022. aug. 31. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg orvosnak. A Canesten gombára van, ha ez valami más, akkor nem fog használni. Az antibiotikum baktériumra van.

Ezt így látatlanban nem lehet tudni, hogy mi okozta ezeket a kiütéseket.

Nem lehet az antibiotikum mellékhatása? Ha igen, akkor azonnal abba kell hagyni. Mindenképpen hívd fel még ma az orvost, aki felírta a gyógyszert és mondd el neki, hogy mi történt.

2022. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a gyógyszer okozta az biztos mert még csak tegnap este kezdtem el szedni, és már előtte is ilyen volt sajnos
2022. aug. 31. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor is minél előbb menj orvoshoz. Akár fertőző is lehet.
2022. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben!

De azért akinek volt már hasonló problémája az is írjon légyszi neki ez mi volt hogy volt, ha van ilyen. Addig is megpróbálok elmenni orvoshoz de az én nőgyógyászomhoz 1hónap után kapnék időpontot máshoz meg nem tudom hogy szívesen mennék e

2022. aug. 31. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!