Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációtól lehet hányinger...

Menstruációtól lehet hányinger hasmenés vagy pont igy jött ki?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg ment a hasam meg hanyingerem is volt hasam görcsöl de nem annnyira vészes. Viszont viszonylag erős a vérzésem. Ma is ment a hasam de a hányinger most nagyon erős.

Mit tudnék tenni ellene?


2022. aug. 31. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem menstruáció alatt rendszeres a hasmenés, szerintem nem tudsz ellene semmit tenni.
2022. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Simán lehet, gyakori tünet olyankor. A menzesz kezdetéig visszatartja a szervezet a vizet, aztán ezt egyszer csak elengedi.
2022. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez sajnos normális. Nekem tegnap kezdődött és ugyanígy szenvedtem. A Nurofen fájdalomcsillapító szokott segíteni.

26N

2022. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Elég gyakori, de nem csak a menstruáció okozhatja. Simán bekaphattál egy fertőzést pont akkorra, vagy ehettél valami rosszat.
2022. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nálam ez sajnos teljesen normális tünet, amikor megjön.

Nekem segít 1,5-2 Coca-Cola (nem több!), kikeverem belőle a szénsavat, és elkortyolgatom. Ez hasmenésnél és hányásnál is bevált.

Hasfogót bevenni nem igazán éri meg, mert 1-2 napon belül magától helyre áll a rend.

Ha viszont eddig nem volt még így, akkor tényleg lehet, hogy pont most nyeltél be valami vírust, és az okozza.

2022. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem adenomyozisom van.


Nálam hasmenés, hányás, ha nagyon erős a fajdalom, akkor ájulás is van.


Ilyenkor dobj be egy fájdalomcsillapítót, neked kell kitapasztalni, hogy mi segít, meg 2 immodiumot, meg igyál meg egy pohár jéghideg kólát vagy egy kis whiskyt

2022. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
5-ös vagyok: ne haragudjatok, most néztem, hogy a mértékegységet lefelejtettem a Coca-Cola után: 1,5-2 dl akart lenni. Bocs, még egyszer :)
2022. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is megy a hasam minden menzeszkor, és második napon gyakori a hányinger is.
2022. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hasmenés normális, a hányinger nem. A hányinger lehet egy vírustól is.
2022. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!