Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzik a mellbimbóm, száraz a...

Vérzik a mellbimbóm, száraz a bőröm viszonylag gyakran előfordul,de most elég sok vér jött ki?

Figyelt kérdés
Ugye ez csak a seb miatt van?? Egyhete van hogy kikezdtem ott a bőröm, kis darabok jöttek le... Vagy nagyobb bajra gondoljak? 22 éves leszek. Úgy néz ki a melltartóban a folt hogy egy nagyobb pár mm és folt és arrébb sok pici foltocska, ahogy megszokott állni a vér amikor egy sebhez oda rakunk valamit

2022. aug. 31. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan a mellbimbobol vagy akörül verzik? Nem mindegy hogy bimbobol verzel vagy szaraz a böröd es megrepedt.

Ha bimbobol verzel orvosnak latnia kell, gombas fertozes, ciszta, akar rak is lehet.

2022. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak meg kellene mutatnod és a barátodat ne engedd, hogy piszkálja a melleidet. Nem értem, mit akarsz itt, velem ilyen sohasem volt és ez nem egy gyakori dolog, hanem ijesztő.
2022. szept. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vérzett sosem, egyszer volt régebben de nem így. Nem a mellbimbó körül, hanem középen egyik részen. Már elmúlt és begyogyult de "felszakadt " a seb valószínűleg mert leizadtam és kidorzsőltem, ma ahogy felkeltem nem vérzett 😅.
2022. szept. 1. 07:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát egyébként voltam orvosnál, csak nem éppen annál akinél kell mert a kisvarosomban nem mindenki van.Illetve más egészségügyi problémáim vannak amiatt.Teljes vértérképem, EKG, és egy röntgen volt a felső részről, meg a TSH de az még nem jött meg az eredmény. Endokrinológushoz be vagyok írva jövőhétre.. És ha valami felszíni rendelenesg lenne azt látták volna ( bőröm a mellemen , látható csomó, a mellbimbó színe stb. Az igaz hogy a belsejét meg kell nézetni..) Ha nincs mamografia, akkor egy nőgyógyász nézheti meg a mellet?
2022. szept. 1. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:

3

"Nem vérzett sosem,"


Most én felejtettem el magyarul? Most vérzik vagy nem?


Mindenképpen orvos!!

2022. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy 2. fordul elő, nem állandó jellegű. Először 2021 februárban de azóta semmi nem volt és most agusztus végén volt és elmúlt az apró szivárgás. Most tegnap meg nagyon olyan volt ( a 2 esethez visszinyitva)
2022. szept. 1. 08:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen orvos lesz, csak nem tudom kihez menjek mert itt nincs szakorvos
2022. szept. 1. 08:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem, nem talált csomót sehol, meg úgy a mellek is rendben,de tényleg az belülről jön, vett kenetet majd lesz ultrahang... Azt mondta leginkább hormonproblémának tűnik... remélem tényleg az lesz. Sosem verzett így, azt igen említettem írásban hogy volt de akkor az tényleg sérülés volt mert magam nyomogatam és semmi sem távozott akkor korábban ezért gondoltam hogy megint inkább sérülés de igen ez komolyabb...
2022. szept. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!