Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt nagyon cikis helyzeted,...

Volt nagyon cikis helyzeted, amikor rossz időt választott a menstruációd?

Figyelt kérdés

Ma mentem egy idos nenivel, eppen a villamosmegallohoz ertunk, es erzem, hogy gaz van. Az egy dolog, hogy nem tudtam sehova menni, de betet sem volt nalam - mert egyebkent mindig van, de ezuttal miert is lenne. Negyven percig kenytelen voltam magam tartani, mig odaertunk a rendelohoz, es mehettem a mellekhelyisegbe, ahol aztan vecepapirbol csinaltam magamnak ideiglenes betetet. Tobbszor villamosoztunk, buszoztunk, es ott imadkoztam magamban, hogy a gatyam ne azzon at, mindezt ugy, hogy a neni pokolian lassan tud menni, egy rendes lepesnek a negyedet teszi. Borzaszto volt, vegig feszengtem.


Nektek szulettek nagyon gazos sztorijaitok?


2022. szept. 2. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Fúú hát egyszer, még nagyon nagyon fiatalon, tapasztalatlan menstruálóként, reggel felszálltam a buszra általános iskolába menet, és rá kellett jönnöm, hogy az az egy vékonyka kis tisztasági betét (tudod, amit nem is menstruációra találtak ki, csak ha van valami folyása az embernek) nem éppen lesz elegendő :D Szóval kb azonnal át is áztam de bementem a suliba, nem is tudom, hogy végül mit tettem a bugyiba, gondolom valakitől kértem betétet, de arra emlékszem, hogy egész nap a pulcsim a derekamra volt kötve.
2022. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
41%
Balettvizsga 12 évesen. Fehér tütü, fehér harisnya. Gondolhatod.
2022. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne már! Utolsó hsz, ezt elképzelni is szörnyű! Ehhez tényleg kellett időzítés...
2022. szept. 2. 20:57
 4/9 Metionin ***** válasza:
27%
Gyorsan beraktam egy betétet mire átázott volna de akkor is...főleg, hogy abban az évben januárban jött meg először, a vizsga meg júniusban volt, szóval úgy a 6. menstruációm volt. Végig rettegtem, hogy mi van ha átáztam és a véres bugyimat bámulja 200 ember.
2022. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen nem. De olyan sajnos többször, hogy átáztam az első napok valamelyikén. Már általános iskolában is erős volt a vérzésem és volt, hogy túl sok volt a 45 perc :(
2022. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Mikor nem?


Az összes nyaralás :D, a szalagavatóm, edzésen is imádtam (vívás, fehér ruha), kórházi gyakorlaton amikor 8 órán át pisilni nem volt időnk menni (fehér nadrág)... stb.


Mindegy, ez van, ha átázok, hát sorry, pont nem érdekel más véleménye.

2022. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Miért lettem lepontozva? :(

(#1)

2022. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
35%
7. Van valami gyökér, aki pár naponta végigmegy a menstruáció témájú kérdéseken és mindenkit lepontoz.
2022. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. Nem tudom, ki teszi, de gratulálok hozzá... Ennyi esze van.
2022. szept. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!