Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trombózis gyanú miatt vettek...

Trombózis gyanú miatt vettek ma vért tőlem és hazaküldtek úgy hogy majd jövő héten szerdán lesz meg az eredmény. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha ez idő alatt tüdőemboliát kapok?a D-dimer szintem nagyon magas volt és nagy az esélyem van a trombozisra. most pedig üljek itthon ölbetett kézzel is várják hogy vagy meghalok vagy nem? Ti mit tennétek a helyemben? Én szerintem ez túl hosszú várakozási idő az én esetemben

2022. szept. 2. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ott nem válaszoltak erre a kérdésre? Nem adtak semmilyen tanácsot, netán vérhígítót?
2022. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmit
2022. szept. 2. 16:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon lekezelőek meg bunkókvoltak
2022. szept. 2. 16:27
 4/11 anonim válasza:
Mennyi volt a szinted?
2022. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem az, tehát ma történt egy sürgős labor amiben magas volt a d-dimer, mi lesz szerdán?

Ultrahang nem készült? Trombózis gyanúja esetén ez a protokoll, ha nem működik az adott kórházban elküldenek máshová, bár UH különféle kórházi osztályokon is van, olyan nem hiszem, hogy előfordulhat, hogy nincs elérhető gép sürgős esetben.

Mit írtak az ambuláns lapodra? Ez a sürgősségin volt?

2022. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csaladi orvosnal voltam kedden vádli dagadas es fajdalom volt a tunetem. Ujj begyembol vert vett es d dimer tesztet keszitett ott helyben ahol magas volt a d dimer szintem . Ezutan beprogramalt vervetelre pentekre ( ma) kozove hogy tovabbi vizsgalatokat vegzunk mert nagy a valoszinusege a trombozisnak .

Az eredmeny szerdan lesz meg. Amit ellenoriztek ma : BSE,Hemoglobine,MCV,Leukocyten,Trombocyten es D vitamine.

2022. szept. 2. 20:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi volt a szintem nem mondta meg csak annyit h magasabb a normalnal
2022. szept. 2. 20:45
 8/11 A kérdező kommentje:

Annyira

Panikolok mar szinte biztos vagyok benne hogy belehalok.

Halalfelelmem van. Mellkasom is faj ( lehet csak a panik miatt) de sehogysem tudok megnyugodni. Foleg azok utan amiket olvastam a netem😭

2022. szept. 2. 20:56
 9/11 anonim válasza:
55%
Menj be a sürgösségire.
2022. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll, egyes háziorvosok kb. fájó haj diagnózissal küldik a beteget.


Menj a sürgősségire és válts háziorvost.

2022. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!