Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő állami ellátásban...

Mennyi idő állami ellátásban manapság egy rákszűrés eredmény?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz 3 hónapja hogy voltam a nőgyógyásznál rákszűrés miatt. ennyi ideje várom már az eredményt. kicsit bosszantó mert régen sokkal hamarabb megvolt.

2022. aug. 4. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez ezért is durva szerintem, mert 3 hónap alatt akár már ki is tud alakulni a rák, most nem magam miatt aggódom vagy ilyesmi de ez bárkivel megtörténhet. Meg aztán menjen az ember fél évente szűrésre ha volt valami para, aztán ennyit kell rá várnia? Ez elég gáz :(
2022. aug. 4. 17:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose küldtek eredményt 🤷‍♀️

Nálunk csak akkor keresnek, ha gáz van az eredménnyel vagy nem sikerült a mintavetel.


Esetleg nézd meg az eeszt-ben.

2022. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3-6 hét, rendelőként változó
2022. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem állami rendelésen 3 hét szokott lenni. Idén magánrendelésen voltam rákszűrésen. Azt mondták, hogy 1 hónap alatt lesz kész, és küldik e-mailben. Ez februárban volt. Azóta sem küldték, de az ESZT- n fent van, így meg tudtam nézni.
2022. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék, hogy ha állami rendelésen kérem, akkor 3 hét múlva el szoktam menni az eredményért. (4-es)
2022. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esetleg ügyfélkapus regisztrációd, akkor az www.eeszt.hu - oldalon az ügyfélkapus regisztrációiddal bejelentkezve. Le kérdezhető.
2022. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az EESZT-t naponta nézem, oda felkerül egyből tudtommal.
2022. aug. 4. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 munkahét alatt megküldik mindig eeszt-be.Szerintem hívd fel őket ahol van a mintád és kárdezd meg mi a helyzet.Én így tettem mikor sokalltam már az időt és érdeklődtem.
2022. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
3 hónap biztosan nincs. Ott valami gubanc van, ha még EESZT-ben sincs fent. Nálunk 3-4 hét alatt megvan.
2022. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült a citológiát felhívnom, azt mondták el vannak úszva de meg lesz egyszer csak...
2022. aug. 5. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!