Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már eléggé feszül a mellem,...

Ha már eléggé feszül a mellem, lent van a méhszájam és idegbeteg vagyok ok nélkül, akkor nagy eséllyel meg fog jönni?

Figyelt kérdés

hormonmentes spriált használok és késik de eddig nem késett egy darabig (előtte nagyon késett mindig de azt hittem be állt) és mindig megszakításozunk a spirál mellé , de pár hete együttlét előtt csinálta, és berakta úgy hogy valószínűleg olyan lehetett.


de már feszülget a mellem és ezek a tünetek vannak.


már menzesz előtt vagyok akkor ugye? mindig feszül a mellem. nekem az jelzi a menzesz közeledtét. meg mióta spirál van egy hétig barnázok előtte de most az még nincsen.


írtam még ki kérdéseket akkor nem feszült de mostanra már igen. csak nagyon aggódom azért ez a sok hülye kérdés.



2022. szept. 3. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, már menzesz előtt vagy!
Nem
11 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!