Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy meddő vagyok?...

Lehet, hogy meddő vagyok? Vagy csak szerencsés?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs párom, és igazából gyereket sem tervezek a közeljövőben. Viszont, az exemmel mindig védekezés nélkül szexeltünk kb 1 éven keresztül, a legutolsó novemberben volt. Hozzáteszem, orgazmus előtt mindig kihúzta, de tudom, hogy ettől függetlenül mehetett belém sperma. De egyszer sem lettem terhes! Így utólag elgondolkodtunk, hogy lehetséges, hogy ennyire szerencsések voltunk, vagy lehet, hogy valamelyikünk meddő?
2022. szept. 6. 00:10
A kérdező szavazást indított:
ez inkább szerencse
nagy az esélye, hogy meddőség
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha arra a kérdésre keresed a választ, hogy mi vagy, akkor a felelőtlen szó a leginkább megfelelő számodra. Ha nem akarsz gyereket védekezz rendesen. Ez az öndiagnózis, hogy lehet, hogy meddő vagyok csak még inkább felelőtlenné tehet. Nyilván előfordulhat, de a meddőség megállapításához orvosi vizsgálatok kellenek, amiket el se kezdenek, ha nem próbálkoztatok már legalább egy évet normálisan. + ha még igaz is, hogy gond volt valamelyikőtökkel vizsgálat nélkül nem tudhatod kivel. Lehet, hogy neked semmi bajod és egy másik férfival simán összejön a gyerek, főleg, ha megszakítással "védekezel"
2022. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ebből nem derül ki, hogy meddő-e valamelyikőtök, ez alapján ezt senki sem tudja kijelenteni, plusz amiatt sem, mert kihúzza mindig. Van aki próbálkozik, nem jön össze a terhesség, és kiderül, hogy meddő, ami általában rossz érzés, lelkileg is megrázó, van aki meg emiatt mondja magát szerencsésnek, hát van ilyen is. Csak az a baj, hogyha valaki meddő, akkor az marad élete végéig,kivéve persze ha valami orvosilag gyógyítható probléma.
2022. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokáig "védekeztem" így, nem lettem sosem terhes belőle és amikor babát terveztünk később a férjemmel, mindig pár hónapon belül megfogant. Nem bántam volna azt sem, ha hamarabb lett volna gyermekem, meg tudtam volna oldani a nevelését. Talán jobb is lett volna úgy és akkor, de hát utólag könnyű okosnak lenni.
2022. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Évekig védekeztünk megszakítással, sosem lettem terhes, majd a baba 2 hónapon belül sikerült, amikor már akartunk. Ugyanúgy, ahogy a 3-as írja.

Most is megszakítással védekezünk, de már 46 vagyok - ennyi idősen már annyira kicsi a teherbeesés esélye, hogy így szinte esélytelennek látom.

2022. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Megszakítással védekezünk néha mi is, soha nem volt baj.


Az a kevéske spermium, amit az előváladákban TALÁN van nem képes felmászni a hüvelybe.

Nem véletlenül lövell ki az ondó, és még úgy sem lesz azonnal terhesség.

2022. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!