Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időnként jön ilyen barnás,...

Időnként jön ilyen barnás, pirosas folyás, ez azt jelenti hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Elvileg egy hét múlva kéne megjönnie, bár mostanában nagyon rendszertelen volt a menstruációm, biztos az étkezések miatt...

És két napja voltam valakivel, nem csináltunk semmi újat, csak megujjazott, lehet hogy felsértett bennem valamit? Holnap viszont elég fontos napom lesz, és nagyon nem lenne jó ha bármi ilyesmi keresztbe tenne...

Szerintetek van rá esély hogy ez holnapra elmúlik? 🥺 vagy lehet csinálni vele valamit?!


2022. szept. 6. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szinte biztosan azt jelenti hogy meg fog jönni. Örülj neki, ez a természetesen, az lenne gáz ha nem jönne.
2022. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ehh, igen, már meg is jött, már biztos 😅

Tudom, és örülök neki én is, így legalább biztosra tudom hogy nem vagyok terhes 😅😂

Csak pont nagyon rosszkor jött, és nem mostanra vártam... 😓

2022. szept. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!