Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirigy csomó a mellben lehet...

Mirigy csomó a mellben lehet komoly?

Figyelt kérdés

Mammográfián voltam,mert találtam 2 csomót a mellemben.

Korábban az egyiket már látta nőgyógyász,azt mondta nem komoly,ultrahanggal nézte.

Most az asszisztens azt mondta hogy mirigy csomó.

Akinek szintén ezt mondták,volt ilyen,azzal mit csináltak?

1 hetet kell várni az eredményre...

Ha rosszabb dolog lenne,akkor lehet egyszerre kettő?



#csomó #mammográfia #Mirigy duzzanat
2022. szept. 9. 15:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Szoptatás után nekem is volt egy mirigy csomó a mellemben. Elmentem nőgyógyászhoz azt mondta mirigy csomó, mammográfiára nem tudtam menni mert pont ahol dolgozik a nődoki nem volt orvos és így haladt maradt, míg kB fél év alatt nekem eltűnt. Hátha neked is majd felszívódik vagy eltűnik nem tudom mi a helyes megnevezés :)
2022. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint most ultrahanggal megvizsgált egy radiológus és mintát is vettek? Majd abból kiderül, de valószínűleg nem lesz baj.
2022. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A legjobb az lenne ha felszívódna..

Neked milyen tapintású volt?Egy volt csak vagy több is esetleg?

A nőgyógyász megnézte ulrtrahanggal még régebben és azt mondta hogy szerinte nem komoly.

De nem nyugodtam meg,így elmentem mammográfiára ma.

Ott majd megnézi 2 orvos és visszajeleznek hogy mennem kell-e oda is ultrahangra és hogy szerintük ez mi.

Az asszisztens aki a mammográfiát csinálta,ő mondta hogy véleménye szerint mirigy gyulladás de nyilván ő nem mondhat konkrétumot.

2022. szept. 9. 23:06
 4/13 anonim válasza:

Nekem 2 volt a jobb mellemben. Már mikor szoptattam akkor is érezhető volt, de akkor még csak olyan kis borsónyi göb szerűség, meg 1 cm-vel mellette egy még kissebb. Aztán mikor abba hagytam a szoptatást akkor 2szer akkora lett a borsónyi, a kicsi pedig teljesen eltűnt. Tapintásra tényleg olyan volt mint egy borsószem, kemény de viszont mozgatható.

Esetleg ha lesz eredményed, ha szeretnéd megírhatod, mert én is arra gondolok a leírtak alapján hogy csak mirigy csomó :)

2022. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Kimaradt, h 1es voltam :)
2022. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megírtad!

Igen nekem is kettő van egymástól távolabb.Kemény de mozgatható mindkettő.Úgy tudom az jó hogy mozgatható és nem kötött.

Megírom ha már tudom!

Szép hetvégét!

2022. szept. 10. 15:24
 7/13 A kérdező kommentje:

Ígértem hogy írok ha megvan az eredmény.Ciszták vannak a mellemben es a cisztában meszesedés.

Nem csináltak vele semmit,ha zavar,esetleg megnő akkor leszívják kis tűvel a vizet.4 év múlva kontroll.

Megnyudtam végre,az elmúlt pár hét szörnyű volt...

Budapesten voltam a Mamma-nál a Kapás utcában.Csak ajánlani tudom őket ha valaki olvassa.

Profizmus,alaposság,kedvesség,humor :-)

2022. szept. 28. 12:52
 8/13 anonim válasza:

1es vagyok :)

Voltál eszembe, hogy nem írtál még.

Szívből örülök, hogy minden rendben van. Most már tényleg megnyugodhatsz 😊

Minden jót kívánok, szép estét 😊

2022. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Én is minden jót kívánok Neked!:-)
2022. szept. 29. 16:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem Szabó Endre dr. vizsgált? Csak mert látom, hogy ő is ott dolgozik és neki nagyon jó a humora :)
2022. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!