Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden megyek mell ultrahangra...

Kedden megyek mell ultrahangra, viszont valószínűleg pont akkor jön meg a menzeszem. Kérnem kellene új időpontot?

Figyelt kérdés
Ez ugye nem probléma? Igazából ez egy kontroll vizsgálat lenne, mert múltkor láttak a mellemben pár csomót és megnézik, hogy változtak-e. Ha nagyobb lett, akkor mintát is vesznek... Ezért nem kell új időpont ugye? Viszont félek hogy az olyankor érzékeny mellemből nagyon fájna a mintavétel:S
2010. szept. 25. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el, és ha nem változtak akkor nem kell minta, ha meg igen, akkor mond el, hogy hopp van, vagy menj oda, és előre mond meg a dokinak, és akkor nem kell utólag szabadkozni, vagy hívd fel.
2010. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok, ultrahangra mehetsz, amúgy meg a mintavétel nem olyan gáz, tőlem már kétféle módszerrel is vettek, de annál nem tudom, hogy befolyásol-e valamit ha megvan. Nem hiszem, de tényleg jó volna, ha megkérdeznéd, és megírnád, hogy mit mondtak, mert engem is érdekelne.
2010. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 25. 19:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond azzal hogy megvolt, és szerencsére mintát se vettek mert nem nőtt:D
2010. szept. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!