Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez egészséges menstruációnak...

Ez egészséges menstruációnak számít, vagy most van baj?

Figyelt kérdés

Alapvetően 38-40 napos ciklusaim vannak mióta az eszemet tudom, enyhe görcsökkel, mell érzékenységgel egybe kötött menstruációval. 1,5 hónapja elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát, méhpempőt illetve mio-inozitolt iszom mellé. Most először, 32 napra rövidült a ciklusom, semmi görcs, se mellfájdalom, szó szerint meg sem éreztem a menzeszem. Illetve, az eddigi barnás/darabos erős menstruáció helyett élénk piros, kevesebb mennyiségű. Bocsánat a megfogalmazásért. A kérdésem az lenne, menjek ismét orvoshoz, ez bajt jelent vagy csak használtak a vitaminok és ez így normális? Köszönöm szépen, ha segítesz.

25/N



2022. szept. 12. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez így normális. Akik így mensiznek, azok szoktak papolni, hogy ne hisztizz, nem fáj az úgy, max. egy kicsit kellemetlen.
2022. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. Akkor nagyon boldog vagyok. Csak ennyi év “szenvedés” után furcsa volt hirtelen. Köszönöm a válaszod! :)
2022. szept. 12. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Bevált hosszabb távon is? Hasonló problémám van. Orvos nem talált eltérést, bár a laborra még várok. 18L
jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Bevàlt bizony. Szépen rendbe tette a ciklusom!

febr. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!