Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hosszú és változó ciklus...

A hosszú és változó ciklus normális? 14 nap után jött meg, de nagyon enyhe volt és 3 napig tartott. Ez is ciklusnak számít?

Figyelt kérdés

Mondom tavaly januártól, itt volt elötte egy nagyobb kimaradás mert leálltam egy fogamzásgátlóval.

144

34

49

33

30

29

29

30

26

34

40

31

57 (itt elkezdtem szedni egy másik fogamzásgátlót)

29

28

26

29

14

(És jelenleg a 34.napon vagyok, még nem jött meg)


Ezek mennyire normálisak? Mi az ideális ciklus?

(22 vagyok)



2022. szept. 13. 08:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam amikor felírta az új fogamzásgátlót, nem mondott semmit a hosszú kimaradásra se, csak azt hogy ez rendben van.
2022. szept. 13. 08:42
 2/4 A kérdező kommentje:
És gyakran nincs semmi előjele annak hogy megjönne. A 28.nap után mindig ettől félek és tamponnal, betéttel rohangálok mindenhova mert félek hogy akkor jön meg amikor nem rakok be semmit. Volt már ilyen.
2022. szept. 13. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kevered a szezont a fazonnal.

Ha most fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs valódi ciklusod, és kb. tökmind1, hogy mikor jelentkezik a megvonásos vérzés, vagy hogy egyáltalán jelentkdzik-e.

2022. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem akkor is kell hogy legyen rendszeresen vérzés... De akkor ezek szerint normális ha nincs? (Még mindig nem jött meg) Nem baj ha akár hónapokig elmarad? Nőgyógyászhoz nem mennék ha nem muszáj, bonyolult megoldanom és csak magánrendelésre tudok menni. Az miatt higy megkérdezzem hogy ez így nem gond-e, ha nem szükséges nem fizetnék ki 10ezret.
2022. szept. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!