Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulacio utan 36.9 es 37 es...

Ovulacio utan 36.9 es 37 es testho minden ciklusnal normalis?

Figyelt kérdés
Nagyon hipochonder vagyok es felek hogd ez nem a hormonok miatt van hanem valmai gyulladas nyugtassatok meg hogy nektek is van akinek 37 koruli testhoje lesz ilyenkor mellesleg hozza en meg migrenes is vagyok ilyenkor :(

2019. jún. 8. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, a migrént nem tudom de a testhő normális

Ha valami gyulladásod lenne ami nem mindig jár lázzal az eleve magasabb, 38 felett aggódj az alatt nem kell

2019. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mennyi az alaphőd ? 36,5 vagy 36,6 nàl 37 reggeli hő de csak is èbredèsi hő jót jelent...ovu meglètèt ( a hő azèrt ugrik meg mert nő a progi szint
2019. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapvetoen 36.2 szoktam lenni es napkozben megy fel ilyenkor ennyire ovulacio elott nem szokott soha
2019. jún. 8. 20:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Es koszonom valaszokat, a migrent vizsgaltatjuk de mondtak hogy valoszinuleg a sok stresszelestol jott elo nekem
2019. jún. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!