Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj, ha véletlenül nem...

Nagy baj, ha véletlenül nem pontos adatokat adtam meg?

Figyelt kérdés

Hírtelen nagyon zavarodott voltam. Utólag agyaltam azon is, hogy szeptember van én teljesen azt hittem, hogy augusztust írunk.

A fogamzásgátló kezdésének ideje 3 hónappal rövidebb lett és a menszeszem sajnos most tényleg nem tudtam pontosan, mert megjött de nem is aztán azt a kicsit nem is figyeltem úgy, hogy felírjam. De a doki is türelmetlen volt. (amit teljes mértékben meg is értek a mai helyzetben) és stresszeltem, hogy idegesítem a lassúságommal. Pedig szükségem lett volna gondolkodásra mind a kettőnél. Nem tervezett látogatás volt,mivel görcseim voltak (nem enyhe, a földön fekve sírtam, nem tudtam felállnni) aztán elküldtek a suliból. Hosszú út volt bejutni.

17l


2022. szept. 15. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem. Milyen adatok voltak pontatlanok?
2022. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem milyen adatokról van szó. Ami meg a sietést illeti, miért kellene neked ezzel foglalkozni, elfogadni? Mindenkire más időt kell fordítani, különben ez lesz belőle. Ellátásban sehol nincs olyan szabály, hogy x idő alatt kell minden infót kinyögni, van aki lassabb, van aki gyorsabb, ez emberi tényező, ezt a dokinak kell figyelembe vennie, különben semmi értelme a szakmának.
2022. szept. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!