Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbálásnak számít ha...

Maszturbálásnak számít ha néha megvakarom a szeméremajkam mert mert viszket? Mitől viszkethet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja valamiért nagyon el kezdett viszketni, és nem tudom hogy miért. Szűz vagyok, még sose volt partnerem, nem végzek semmilyen önkielégítést magamon mert tiltja a vallásom (Római katolikus), amit nagyon komolyan veszek (pont azért kérdezem hogy annak számít-e. Őszintén szólva nem nagyon tudom pontosan a fogalmát se, csak annyit tudok róla hogy dörzsölni valahogy azt a cuccot ami a két láb között van). Naponta egyszer cseréltek bugyit, óránta betétet, és mindig megmosom óvatosan fürdéskor. Ja és úgy tudom hogy nincs semmilyen nemi betegségem. Fogalmam sincs hogy mitől viszkethet. Van ötletetek?


16/L



2022. szept. 18. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Betegséget nem csak nemi úton szerezhetsz. Elég hozzá egy wc pl. Szerintem első körben próbáld meg a Canesten kenőcsöt, ha nem segít, akkor doki!
2022. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez nem számít maszturbálásnak.
2022. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 18. 22:12
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne maszturbálás?


Lehet már nagyon kívánod én helyedbe kipróbálnám.

2022. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
85%
A választ már megkaptad, de úgy gondolom, hogy azt nem tiltja a vallásod, hogy a fogalmakkal és a saját testeddel tisztában legyél. Mert "annak a cuccnak", ami a két láb között van, fontos szerepe lesz majd a házaséletben.
2022. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Biblia mellett olvass bioszkönyvet is. Cucc a lábad között...
2022. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
86%

Ez van mikor a gyereket egy mesekönyv szerint nevelik...

Nem cucc az hanem nemi szerv, és ahogy fentebb is írták ,annak nagy szerepe lesz egész életedben, és nem csak a házaséletedben.

És ahhoz hogy neked is örömet okozzon a "cucc", ahhoz meg kell ismerned, hogy tudd hogy neked is mi a jó, és így majd tudd terelgetni a párodat, ha oda kerül majd a dolog.

2022. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gábor19... ***** válasza:
85%

Ez nem maszti, de az nem jó ha viszked, lehet meg kellene nézetned nőgyógyásszal.

De miért tiltja a vallásod az önkielégítést? Ha az Úr nem szeretné hogy masztizzon az ember leánya akkor nem úgy teremtette volna meg.

2022. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Jézusmária, "cucc a lábam között"...


Vannak itt problémák....


Ahogy leírták, nem kell ahhoz szexuális együttlét, hogy bármilyen gombás vagy bakteriális fertőzést összeszedj. Ha tartós a probléma, el kell menni nőgyógyászhoz és felír megfelelő kenőcsöt, vagy hüvelytabletták, kúpot...

2022. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
xd
2022. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!