Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez korai magömlésnek szamít...

Ez korai magömlésnek szamít vagy már nem?

Figyelt kérdés

Tehát, régebben mindig amikor maszturbáltam kb. 2 perc alatt elmentem, aztán lett egy barátnőm és úgy gondoltam ezen kéne változtatni(azóta szakítottunk és nem is szexeltünk) így hát elkezdtem elnyújtani a maszturbálást először 5 percre, majd 8 utána 10 és ha most csinálom akkor 12 a cél amit a legtöbbször sikerül elérjek de csak akkor ha időnként megállok, tehát még mindig el tudnék élvezni 2 perc után ha nem hagyom abba arra a 10-20 másodpercre és ez még többször is előfordul amíg elérném a 12 percet és így erre is irányul a kérdésem, hogy ez minek is számit.

Köszönöm előre is a válaszokat

16F



2020. júl. 12. 08:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
2%
Ez a kérdés kicsit zavaros. Esetleg leírnád egy mondatban a konkrét problémád? :)
2020. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
A korai magömlés nem a masztinál mérhető.Itt is kettőn áll a vásár.
2020. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonlóképp vertem ki régebben mint ahogy leírod neked hogy megy. Tehát amikor felfedeztem, hogy ki lehet verni (13 éves voltam kb)az volt a cél hogy mihamarabb érezzem a lüktetést, a spriccelést. Azután olvastam hogy ez nem jó így mert majd a szex is rövid ideig fog tartani. Elkezdtem nyújtani az időt amikor lehetett. Persze be sikerült néha egy gyors kiverés is. Eljutottam a kb 30 perces izgatási időig is. Aztán 18 évesen eljött a nagy alkalom. Barátnőmmel megbeszéltük hogy szexelünk. Persze nagyon izgultam. És akkor amikor az óvszert felvettem már annyira izgalmi állapotban voltam hogy majdnem elsültem a felvételétől. Éppen sikerült elkerülni az elélvezést, de 2-3 perc múlva amikor betettem alig löktem 5-6 ot nem bírtam elkerülni az elélvezést. Fél óra múlva megismételtük, valamivel tovább bírtam de még mindig 1-2 percen belül voltam. Szerencsére a barátnőm megértő volt és nem hagyott el miatta. Fél évbe is belekerült amire a kb 5 perces menetet elértük. Most (23 évesen) már tudom irányítani az érzést és bírom sokáig, persze kis szünetekkel pózváltásokkal. Mert hát majd megtapasztalod, hogy a punci nem a markod. Tehát gyakorolj te is. Próbáld elhúzni az időt amikor vered. De azért arra készülj hogy a punciba eleinte nagyon hamar el fogsz sülni. Csak legyen megértő társ, mert ha ráparázol sokáig nem fogy tudni hosszan szexelni. Hajrá!! A szexel meg még 1-2 évig ráérsz.
2020. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1es válaszolónak, az igazából a konkrét kérdésem hogy ha 12 perc után elmegyek az korai vagy nem? De a 3as válaszoló alapján megértő társ kell hozzá és így minden rendben lesz
2020. júl. 12. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosilag már nem számít korainak! Ha megtanulod kontrollálni a testedet, minden rendben lesz!
2020. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

A korai magömlésről a szexológiában lehet olvasni.

Abban részletezik a nemi szervek működését.

2020. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

A korai magömlés megszüntetésére több tanulási technikát is kidolgoztak. Ezek pl:


"Stop és start technika": A tréning lényege a pénisz ingerlése mindaddig, amíg a férfi a magömlés közeledtét nem érzi. Ekkor az ingerlést megszüntetik kb. 30 másodpercre, majd újra kezdik. Cél az ejakulációs inger jelentkezésének késleltetése.


Kompressziós technika: A pénisz ingerlésével a férfi eljut addig a pontig, amikor a magömlés közeledtét érzi. Ekkor a partner megszakítja az ingerlést és három ujjal a makkot megszorítja, hüvelykujját a makk és a fityma találkozására (frenulum) helyezve. Az ejakuláció közeledte érzésének elmúlásával az ingerlést a fentiek szerint folytatják.

2020. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Korai magömlés az, ha hamarabb elélvezel, mint szeretnél.
2020. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2020. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt
2020. júl. 17. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!