Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban ennyire szokatlannak...

Valóban ennyire szokatlannak számít 15 éves lányként nem maszturbálni?

Figyelt kérdés

Annyian faggattak már erről az ismeretségi köröm tagjai közül és olyannyira ledöbbent (mi több, hazugsággal vádolt) mindegyikük, miután felfedtem az igazságot, hogy azt hiszem, joggal merülnek fel bennem kételyek. Egyébként az itteni ilyen jellegű kérdésekre adott válaszok is szinte egytől egyig amellett kardoskodnak, micsoda alapvető emberi szükséglet ez, és magától értetődik, hogy mindenki csinálja, aki mást állít magáról, az csak a társadalmi/neveltetési nyomás hatására teszi. Hát elárulom, hogy körülöttem sosem kezelte senki tabuként a témát, nem tartom undorítónak vagy megvetendőnek sem magát a tevékenységet sem az azt végző személyeket, egyszerűen nem vált ki belőlem semmit a gondolat, nem érzem, hogy igényem lenne rá. Szexpartnerem sem volt még, mielőtt bárki azzal jönne, hogy biztosan végigpróbált a fél város, ezért nem tört rám a mindent elsöprő, irányíthatatlan késztetés.

Szóval a kérdésem: rendellenes volnék, későérő vagy teljesen egészséges (és talán tartós) az én felépítésem is?



2013. aug. 25. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Nincs veled semmi baj! Sőt! Érettebben kezdeni előny! El fog jönni a Te időd is,nem kell siettetni!
2013. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
41%
Rendellenes vagy, hibás termék. Vissza kell tégedet küldeni Dél-Koreába a Csamcsung gyárba, hogy rakjanak össze újnak, egy 2013-as 15 éves szexéhes csajnak. Mert erre van kereslet és nem az olyan modellekre mint te.
2013. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
Szerintem nincs ezzel semmi baj csak szimplán nem vagy nimfomániás.:)
2013. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek semmi köze a magánéletedhez!
2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem vált hátrányodra, hogy helyette inkább megtanultál választékosan beszélni. :)
2013. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmi probléma nincs!


A mi családunkban ez kicsit tabunak számította, nem volt téma az ilyen itthon, ettől függetlenül én szoktam időnként maszturbálni. Ettől függetlenül nem tartom furcsának, ha van, aki nem szokott maszturbálni. Sokáig én sem csináltam. Aztán amikor éreztem, hogy nagyon vágyom már a szerelemre, fiúra stb., akkor kipróbáltam.


Nem gondolom, hogy rendellenes lennél vagy bármi. Egyszerűen nem vagyunk egyformák. Emlékszem rá, 15 éves korom körül a baráti társaságban éppen arról volt szó, hogy kinek hány barátja volt már, hány fiúval/lánnyal csókolózott. Én nem vettem részt annyira aktívan a beszélgetésben, de végül elmondtam, hogy nem volt még barátom és nem csókolóztam még. Mindenki nagyon furcsán nézett rám, mintha valami furcsa földönkívüli lény lennék, és akadt olyan is, aki ezek után kicsit elhanyagolt. Akkor nem teljesen értettem, miért van ez. Mára már rájöttem. Az emberek azt gondolják, hogy az a normális, amit ők csinálnak, főleg akkor, ha sokan teszik még ugyanazt. Én 15 évesen nem éreztem, hogy olyan nagy szükségem lenne egy pasira, és nem is tudtam volna elképzelni egy párkapcsolatot.


Szóval ne aggódj, egyáltalán nem baj, ha nem maszturbálsz. Csak azért, mert mások ezt hangoztatják, még nem kell mindenkinek kipróbálni. Ha szükségét érzed, igényed lesz rá, akkor kipróbálod, addig viszont fölösleges. :)

2013. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem vagy rendellenes, feltételezem, hogy nem is nézed reggeltől estig a valóságshow-kat, és nem akarod "önmegvalósítani" magad "modern" nőként, táskádban egy vibrátorral, mert az a trendi.

Te boldog ember leszel, amikor megtalálod majd a párodat, és nem egy kiégett szerencsétlen.

És én is gratulálok választékos írásodhoz, csak így tovább!

2013. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészséges vagy, és ellenálhatatlan vágyat akkor éreznél, ha olyan filmeketnézegetnél vagy írásokat olvasgatnál, ami direkt a vágyak gerjesztésére szolgál.
2013. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Csak azok szerint, akik bugyuta amerikai filmeken és gagyi valóságshow-kon nőnek fel.
2013. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

9-es voltam: az írásod valóban választékos. Ha magas intelligencia és műveltség áll mögötte (azaz magadból írod, könnyedén), akkor gratulálok, akkor nem is csoda, hogy nem vonz a szex semmilyen formája (minél okosabb egy nő/férfi, annál kevésbé foglalkozik az altestével).


Ha nem, akkor sajna csak modoroskodás. Ebben az esetben a szex kerülése semmi más, mint egyfajta különcködés.

2013. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!