Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy éve vagyok együtt a...

Egy éve vagyok együtt a párommal. Sajnos HPV-t kaptam tőle. Kell most óvszerrel védekeznünk?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Már nem mindegy? 😅
2022. szept. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a védőoltást a fertőzés után is megkaphatod, hogy akkor mennyit fog segíteni nem tudom.

Háziorvost megkérdezheted.

2022. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp kérd a Gardasil 9-et, a meglévő fertőzésre nincs hatással, de az újrafetőződést megakadályozza. A legnagyobb tévhit, hogy fertőzőtten nem lehet beadati, mert be lehet, sőt, nagyon ajánlott! A szervezeted le fogja küzdeni a jelenlegi fertőzést, támogasd az immunrendszered. Óvszer maradjon mindenképpen, az is nagyban segíti, hogy ne kapd el újra, amíg nem vagy immunizálva az oltás által. Nem írtad, hogy milyen HPV, az sem mindegy, volt tipizálás?
2022. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!