Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves lány vagyok. A menstru...

19 éves lány vagyok. A menstruációm mindig szinte napra pontosan jött. Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal és fogamzásgátló mellett döntöttünk. Miért nincs menstruációm? (Terhesség kizárva, tesztek negatívak, semmi tünetem nincs rá)

Figyelt kérdés
Először szedek gyógyszert, ennek a fajtának drovelis a neve és azért kaptam ezt mert a családban volt trombózisos és mivel én is örököltem ezért az orvos azt mondta nagyon kicsi az esély, hogy előhozza. A második levelemet fejezem be nemsokára. Az előző mensim helyett barnázás volt, azt olvastam hogy a gyógyszer mire beáll meg minden az ,,normális” és hogy másnál is volt ilyen de szerintem az egyáltalán nem normális ha kimarad egy havi. Most megint itt az idő de most sincsen, habár még megjöhet a pár napban. Tudom, mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz..valaki járt hasonlóan?

2022. aug. 29. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Ez bizony baba lesz:)

Gratulálok!

2022. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
46%
Fordulj orvoshoz. Az első 3 levélnél még előfordulhatnak furcsaságok de biztos ami biztos. Lehet, hogy mégsem megfelelő neked ez a gyógyszer,akkor ír másikat.
2022. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
nekem mindig szünet végén kezdődött a vérzés
2022. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

"Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal"

Nem is ismeritek még egymást, gratulálok... Van rá terv, hogy mit csináltok a babával, ha összejön? Szegény gyerek...

2022. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a gyógyszer tök összezavarja a hormonháztartásodat, mégis mit vársz?


Majd teljesen kiiktatja, és UTÁNA lesz egy megvonásos vérzés.

2022. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
1-4-5 jelentve.
2022. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

"1-4-5 jelentve."

Miért?

2022. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen vamzerokat teszik seggbe a sitten mint te...Egy az egybe is ekkora arcod lenne te kekszfejű
2022. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Nem is értem, miért. Mert olvasni nem tudnak, fröcsögni igen.


9-es, megnyugodhatsz, szemtől szemben is arcodba vágnám, ha ostobaságokat beszélsz. :)

2022. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Hol fröcsögött az első? :-OOO
2022. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!