Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire undorító, ha ilyen a...

Mennyire undorító, ha ilyen a combom, nemiszervem környéke?

Figyelt kérdés

Cukorbeteg vagyok és sajnos gyakran küzdök kelésekkel a combom belső részén, a fenekemen és a nemiszervemen (nagyajkakon belül nem).

Ezek körömnyi nagyságú, fényes felületű, kidudorodó, lilás-vöröses gyulladt puklik, amik aztán kifakadnak, olyankor napokig ragtapaszoznom kell. Van, hogy a helye még hónapokig lilás marad.

Mennyire elrettentő ez? Az exemnek nem volt gond, nem tudom egy új kapcsolatban mennyire kínos...


2022. szept. 22. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Miért váltatok el?
2022. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
soha nem tudnám elfogadni
2022. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értelmes kommentek, köszi
2022. szept. 23. 00:23
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
szerintem erről egy orvost kérdezz
2022. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Sokaknak tényleg undorító lehet, viszont aki szeret az el fogja fogadni.

Orvossal beszéltél már erről, h mit lehet ellene tenni?


Én nem vagyok cukormentes tudtommal, de nekem az arcom hasonló. Tele sebekkel néha meg pattanásokkal. Nem mindig. Nem tudom mitől lehet. De így is sok mindenkinek tetszek, tehát szerintem téged is el fognak fogadni.

2022. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Erre nincs megoldás? Pl diéta, vagy krém?
2022. szept. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Ez alkati adottság is, ilyen van nálam is sokszor pedig nem vagyok cukorbeteg, bár nekem nem lesz sebes vagy nem fakad ki. Ezzel semmit nem tudsz csinálni, én is kenegettem már mindenfélével, nem használ semmi, úgy látszik túl mélyen van a szövetek között, ami a foltosodást illeti.
2022. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon undorító.
2022. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

szóval mennyire undorítóak a körömnyi nagyságú, dülledt, vöröses-lilás, gyakran kifakadó, kisebesedő puklik a nemi szervek környékén?

az őszinte válasz sajnos az, hogy számomra nagyon. én nem látom, ilyen állapottal hogy tudnék együtt élni. mások nevében nem tudok nyilatkozni.

2022. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Biztosan van erre valami megoldás, hiszen ez egy tünet a testedtől, jelzi, hogy valami nem jó. Ha a cukorbetegség miatt, akkor ma már azt is nagyon jól kordában lehet tartani, pl. téné, gyógyszerek, mozgás, stb. Ha a helyedben lennék, semmiképpen sem törődnék bele, hanem, addig kutakodnék és járnék orvoshoz + megtenném, amit csak tudok, amíg el nem múlik. Sok problémám volt nekem is: ronda, aknés bőr, fokozott szőrnövekedés, stb., de leküzdöttem mindet, mert lehetséges, sokszor nem egyszerű, az tény, de megéri.
2022. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!