Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik menstruációs bugyi a...

Melyik menstruációs bugyi a legjobb extra erős vérzéshez?

Figyelt kérdés
Császármetszésem után 4 napos lett a vérzésem, ebből az első, 3.és 4.nap csak pár csepp, viszont a 2.nap brutális. Óránként cserélek tampont. Van olyan menstruációs bugyi, ami ilyen extrém vérzésnél is állja a sarat?
2022. szept. 25. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Redy Power-t próbáld meg, és azt tamponnal kombinálva?
2022. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manu válasza:
0%
Én olyankor 2 szoros bugyit veszek fel, ha nagyon erős a vérzés éjszakára betét helyett egy kisebb törölközőt teszek a bugyimba és a két bugyi közzé nejlont így biztosan nem ázik át
2022. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lett az első lepontozva, rendeltem egy redy power++-t és letesztelem.
2022. szept. 26. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A #2 viszont durva. Nem vizsgálták még mitől ilyen erős a vérzésed?
2022. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt ismeri valaki? Milyen lehet?

2022. szept. 30. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy rendeltél Redyt. Tapasztalat, vélemény róla? Bejött?
2023. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A redy nem rossz, kényelmes, de sajnos a legerősebb napot ez sem bírja. Találtam másik magyar gyártót, a secretfloo-t, innen a night moon floo bugyi nagyon jó.
2023. jan. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!