Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb menstruációs...

Melyik a legjobb menstruációs görcsökre való fájdalomcsillapító? Ha nagyon erős a fájdalom

Figyelt kérdés
Eddig egy orvos által felirtat használtam, de azt most nem tudom beszerezni… próbáltam algo fex m-t de attól fajt a hátam… melyik vény nélküli a legjobb? Pár nap múlva megjön és nagyon félek a fájdalomtól gyógyszer nélkül
2022. szept. 6. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Nekem bevált a Cataflam dolo rapid.
2022. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Katona Dius ***** válasza:
21%
Én Analgesin forte-t szedek. Annak csökkentett hatóanyagú változata a dolo vény nélküli.
2022. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
cataflamot szedek én is de azt amelyik vényre kapható, nekem csak az elég erős... próbáld meg a vény nélküli cataflamot hátha az is elegendő neked
2022. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekem csak a flector por segített.
2022. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4, én is pont azt használom már 3 éve, a legjobb szer, 10 perc alatt végez a durva fájdalommal… anélkül meghalnek… de ugye az vényhez kötött és most nincs, ezért kell valami más
2022. szept. 6. 14:49
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Van már flector lágykapszula, egy próbát megérhet.
2022. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
én ma apának mondtam hogy megjött a havim fáj a hasam. azt mondta nem ad gyógyszert mert még csak 11 éves kislány vagyok és nem akarja hogy ilyen korán elkezdjek gyógyszert szedni. meg szerinte hozzá kell szokjak a menstruációhoz mert természetes hogy egy kislány elkezd menstruálni.
2022. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

7, ööö, Jézusom....



Amúgy emberek, mi a frász bajotok van a flector lágykapszulával? Legalább írna valaki indokot, érvet ellene...



Vény nélkül kapható gyógyszer és tájékoztatója szerint is jó a menstruáció idején...


"A Flector Dolo Rapid enyhíti az enyhe és közepes fájdalmak tüneteit az alábbi esetekben:


- fejfájás,


- fogfájás,


- menstruációs fájdalom,


- reumás fájdalom,


- izomfájdalom."

2022. szept. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

7-es: sajnálom! Apukád ha menstruálna gyógyszer nélkül, gondolom lenne tapasztalata milyen erős fájdalmad lehet.

Nőt kérdezz meg szerintem...

2022. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
#8 Hát itt mindenkinek baja van mindennel úgy látom :D Minden válasz le lett pontozva, úgyhogy szerintem ne vedd magadra xd
2022. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!