Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után, kinek mikor, milyen pontossággal jött az első, majd a további menzeszek?

Figyelt kérdés

50 napja hagytam abba, de még semmi. Ellenben lassan 2 hete zavaró pms tüneteim vannak. Leszakadna a mellem, pattanásos vagyok és hisztis, görcsölget a hasam.

Nem szeretnénk még babát, nem ezért hagytam abba, védekezünk másképp, így terhesség nem lehet. Azért írtam ide, mert itt talán többen tudnak válaszolni, ne haragudjatok


2022. szept. 27. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a fogamzásgátló után kb egy évig még olyan volt a menzeszem, mint a mesében- hol volt, hol nem volt. Nem igazán jött rendbe, volt, amikor kimaradt 2 hónap, máskor meg 10 napon belül kétszer köszöntött. Egy év után elmentem nőgyógyászhoz, ennyi türelmi időt adtam magamnak, felírt valami bogyót (nem másik foggátlót, mielőtt még :D Valami gyógynövényes vackot, nem tudom már) és onnantól kezdve állt be egy körülbelüli rendszerre.
2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem azonnal visszaállt a 28 napos ciklusra. Órát lehetett hozzá igazítani, mint korábban.
2022. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Nekem elsőre 29 napra, majd beállt 28napokra.


9évig szedtem elötte.

2022. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

35 nap múlva jött meg és a PMS is durva volt, de a menzi is, mikor megjött.

Utána viszont már nem jött meg, babatervezés miatt hagytam el.

2022. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is félek, hogy nagyon erős lesz. Nekem tabi előtt olyan görcseim voltak, hogy a falat kapartam.

De maga a ciklus rendszeres 28-30 napos volt.

2022. szept. 27. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

1.5 évig nem volt rendszeres. Ezt értsd úgy,hogy nem jött meg 2 hónapig,utána meg 1.5 hónapig véreztem. Szörnyű volt.


1.5 év kellett,hogy helyrejöjjek,és teherbe essek.


2.5 évig szedtem csak ( Lindynette 30at).

2022. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Én 10 évig szedtem, 20as Lindynettet. Az első ciklusom kb 80-90 napos volt, aztán 60, 50... Hosszú hónapok teltek el úgy, hogy gőzom se volt, mikor jön meg.
2022. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1,5 hónap vérzés?😰

Amúgy mi még nem akarunk babát, de az olvasottak alapján, jobb is ha nem szedem, legalább lesz ideje észhez térni a testemhez ha majd pár év múlva akarunk.

2022. szept. 27. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
1,5 éven keresztül nem volt, aztán lassan-lassan visszaállt.
2022. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj

Ezek szerint is sincs jó válasz, mert mindenki le van pontozva.

Majd szólok a testemnek, hogy nem jól, csinálta, mert a gyakori népe igencsak alacsony pontszámot ítélt neki 🤦‍♀️🤣🤣🤣

Szánalmas

2022. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!