Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hónappal az első próbálko...

Hány hónappal az első próbálkozás előtt hagytátok abba a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Mit szedtetek,mióta? Mennyi idő alatt jött össze a baba?
2012. máj. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
májusban szedtem utoljára, azaz júniustól hagytam abba, augusztusban terhes lettem.
2012. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7évig szedtem a yasminellet,abbahagytam és két hónap múlva kezdtünk próbálkozni,bár a doki hármat javasolt,de ennek sajnos épp egy éve:(
2012. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én rá is kérdeztem a főorvostól, nála voltam. Ő azt mondta, hogy nem is kell szünet, mert épp azért kell naponta szedni, mert gyorsan kiürül.
2012. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most hagytam abba, és rögtön fogunk próbálkozni, majd meglátjuk milyen hatékonysággal :) 4 éve szedtem (igaz, közben 3* váltottam: Gracial, Laurina, Jangee, Yadine)
2012. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Femodent szedtem 10 évig. Abbahagyása után 3 hónapig védekeztünk, aztán az első próbálkozós hónapban terhes is lettem.
2012. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!