Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vagyok terhes, de nem jon...

Nem vagyok terhes, de nem jon meg. mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

mar 3 honapja nem jott meg a menstruaciom. ez elott 2 honapban is volt rendesen, viszont elotte 4 honapig nem. es tavaly is volt, hogy 4-5 honapig nem volt. nemi eletet egyaltalaan nem elek, nem is eltem soha, emiatt is nem gondoltam arra, hogy nogyogyaszhoz kellene mennem. igazabol nem is foglalkoztam ezzel ennyire, csak most is, es a mult honapban is volt hogy ugy gorcsolt a hasam mikor meg szokott lenni, de semmi. igy mar picit aggodom :/ gondolom orvoshoz kellene menni.. de ha valakivel elofordult mar ilyen vagy hasonlo, leirna hogy mi volt a gond? vagy ilyenkor mit csinal az orvos? dokihoz menni picit felek.

21/L


2022. okt. 1. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az mindegy hogy élsz-e nemi életet, ha 21 évesen többször is kimarad hónapokra, akkor igenis el kell menni nőgyógyászatra.
2022. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Terhes nem lehetsz ugyebár, akkor valami gond van, az nem normális, hogy hónapokig kinarad. Menj orvoshoz, nem kell tőle félni. 21 éves felnőtt nő vagy, a világ legtermészetesebb dolga hogy nőgyógyászhoz mész, ha gondod van. Nézz utána, kit ajánlanak a lakóhelyeden, és irány.
2022. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Hát, nem sértésből de én 12 éves korom óta járok nőgyógyászhoz rákszűrésre és akkor még nekem sem volt semmilyen szexuális életem. Ha megjön az első akkor utána kellene járni évente legalább ultrahangos rutinvizsgálatra...
2022. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

3

Mégis miért kellene járni egy 12 évesnek rákszűrésre...? Az sem igaz, hogy ha megjött, akkor évente járni kell.

2022. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak kíváncsiságból kérdezem … Oltva vagy?
2022. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondta aenki hogy 12 évesen szaladj orvoshoz... Olvasni meg kell tanulnia az embereknek, de még értelmezni és gondolkodni is.
2022. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Hármas azt írta, hogy 12 éves kora óta jár rákszűrésre. Plusz ha megjött az első, utána is járni kell évente.

Erre írtam, hogy mindkettő felesleges.

Ne keménykedj feleslegesen, ha nem indokolja semmi. :)

2022. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!