Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek akkor, ha olyan...

Mit tegyek akkor, ha olyan durva a folyásom, hogy bár vizsgálat előtt zuhanyzom, ennek ellenére egyfolytában "folyik", így olyan, mintha tisztálkodás nélkül mentem volna nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki, tegyek neki erre vonatkozó megjegyzést, vagy neki ez esetleg "természetes", mert nem én szabályzom, hogy éppen mikor jöjjön ki belőlem... köszönöm
2010. szept. 26. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mond neki. lehet valami betegség miatt van sok folyásod.
2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem talán 12 évesen volt elöször folyásom,most 32 vagyok.Egyátalán nem csökkent a dolog,egy orvos sem foglalkozott vele,én is lezuhanyzom és 10perc múlva már a bugyim olyan.Nekem nem volt ebből bajom sose,szóval ne foglalkozz vele.
2010. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyu a nődoki látott már elég sok mindent a praxisa során,pláne ha előtte el is mondod h mi a problémád nem fog semmi rosszat gondolni.


Nekem is van elég erős folyásom 11 éves korom óta, most vagyok 21. Voltam vele orvosnál (én is megijedtem h mitől lehet), de kivizsgált és mindent rendben talált. Vannak nők akiknél ez a természetes.

Használj mindenképp tisztasági betétet!

2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, most kicsit megnyugtattatok.
2010. szept. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!