Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátló...

Yasminelle fogamzásgátló szedése után szőrösödés?

Figyelt kérdés
2 évig ezt szedtem, 6 hónapja hagytam abba. Brutál elkezdett szőrösödni az arcom, állam, bajuszom. Voltam orvosnál, de csak annyit mondott hogy ő nem látja a szőrszálakat, mire én, azért mert kiszedtem... olyan epés megjegyzést tett, hogy na akkor megoldotta a gondot! Nincs pcos, a tesztoszteron szintem normális tartományban van. És mióta abbahagytam teljesen magától eltűnt rólam 12 kg, pedig zabálok. Mit csináljak, miket vizsgáltassak ki? Az orvosok itt annyira tojnak mindenre, ha nem konkrétan kéred, hogy ezt meg ezt vizsgáljuk ki, akkor tesznek rá🙁
2022. okt. 3. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj magánba és csináltass vérképet+hormonok. Valószínűleg a fogamzásgátló tönkrevágta a szervezeted.
2022. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!