Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kevés sperma, rossz minőségű...

Kevés sperma, rossz minőségű és a tenyésztés szerint Streptococcus agalactiae baktérium is található benne. Volt . Alaki hasonló helyzetben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Férjemmel régóta próbálkozunk, hogy babánk legyen, kiderült a spermavizsgálaton, hogy kevés és rossz minőségű a spermája..2 millió és abból kb kétszázezer jó.(Nem iszik, nem dohányzik, nagyon ügyel a higéniára , sportol és mégis...elküldték tenyésztésre is a spermáját..nézték mindenféle gombára az szerencsére negatív lett..viszont a spermájába találtak streptococcus agalactiae, hemophilius parainluenzae vírust, és ureaplasma urealyticum baktériumot..ez utóbbi a vizeletéből is kimutatható volt..ezekből az egyiket én is elkaphatom mivel szexuális ,orális úton is átvihető a partnerre ..(nem nemibetegség)..egy hét múlva tud fogadni minket az urulógus mert nyaral de addig én már belehülyülök:(( páromról nem is beszélve..próbálom benne tartani a lelket..mert imádom, szeretem ..olvastam ,hogy lehet kezelni ezeket antibiotikummal, és, hogy véglegesen nem lehet eltüntetni a szervezetből de egy ideig tünetmentes lehet az illető..van valakinek személyes tapasztalata ez ügyben? Ha leírná nagyon hálás lennék érte!
2010. aug. 23. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem akarok okoskodni de nekem volt egy hasonlo problemam.Szoval szukuletre gyanakodtak meg eloszor simma felfazasra mivel nem tudtam rendesen uriteni a vegen egy olyan erzes jott minha valami eroszakkal "elzarna" a holyagot.Mondom is a dokononek hogy meg lellene nezni talan a prosztatat de azt valaszolta hogy fiatalur onnek meg nem lehet ilyen problemaja.Vegul megis megnezte hogy ki tudjuk zarni a problemat es azt modta hogy kicit duzzat.Persze fajt a vizsgalat de nagy volt a fajdalom kuszobom es nem szoltam pedig kellet volna...Vewgul megnezte a prosztata valadekot es ott volt a dog, Staphylococus hemolitikus.Ketszer is kellet "virusirtani" masodjara meg a hugyvezeteket is megtamadta de akor egy joval nagyobb adag antibiotilum megoldotta vegleg.A dokino modta hogy ritkan de elofordul hogy megmarad egy zugban es ujra fertoz...Aztan e nagy antibiotikum utan gombas fertozes volt szinten ugyanott amit rohogve irtott le a dokino egy gyengebb gyogyszerrel.Szoval most ket ev utan minden rendben.En megnezetnem a prosztatat is nehogy onnan jojon az "aldas".Es eleg nehez irtani mert mint modta a dokino keves a verer a prosztatan es kicsi adag gyogyszer tud lejutni ezert annak nagyon erosnek kell lennie.De meg lehet szabadulni vegleg a fertopzestol olyan nincs hogy benned marad.Adj zold pacsit ha elegedet vagy a valaszal.
2010. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszodat..a prosztatáját már az első alkalommal megnézte az urulógus..azzal nincs gond..örülök, hogy te már rendbe vagy, remélem a férjem is rendbe jön minél hamarabb.
2010. aug. 23. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja es javasolt antibiogramma.Ekkor e hires dogoket ujratenyesztik egy taptalajon es pontosan megmondjak milyen gyogyszer hatasos ellene.Rajtam mar csak a Kamicilin es Oxacilin kombinalt kezeles segitett a tobbire ellenalo volt mar.Oda es visza voltam az oromtol gondolhatod.:)
2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom:) neki is a papírjára rá írták, hogy milyen antibiotikumok segíthetnek ezeken a baktériumokon..de az urológusnak kell majd eldöntenie melyiket kapja majd..a bakterológus azt mondta, hogy szinte minden emberbe vannak ezek, csak van akinek sose csinálnak tenyésztést és soha sem derül ki pl, hogy a felesége vagy párja miért vetél el állandóan..pedig csak a sperma a ludas..
2010. aug. 23. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyazat.Nerm eleg kitappintani surgosen meg kell nezni a prosztata valadekot melyet maszazsal nyernek.Egyaltalan nem kellemes es ott szokot kibujni a szog a zsakbol.E vizsgalat kb 1 het mert ki is tenyesztik a laborban es megnezik mit leptetnek ellene (anti-biogramma).Jo gyogyulast kivanok es mihamarabbi gyerek aldast.
2010. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, dokinak majd mondom, szerencsére nagyon lelkiismeretes orvos, és köszönjük a jó kívánságodat, viszont neked is minden jót.
2010. aug. 23. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hog ymegint irok.Sikerult megoldani a problemat?Nagyonm drukkolok nektek.
2010. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy prosztatamasszázs utáni pálcás mintavétel húgycsőből, majd tenyésztés. Különben nem jön az eredmény. Mindkét félt kezelni kell, és a prosztatából simán vissza tud szivárogni.
2016. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!