Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menzeszem?

Mitől késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok pontosan a ciklusom 40. napján. Normális esetben 30-32 naposak szoktak lenni maximum. Peteéréskor együtt voltunk és megszakítással védekeztünk. Ezen kívül volt 9-10 alkalom a hónap különböző napjain,amikor sehogy nem védekeztünk. Utolsó mensim augusztus 27-én kezdődött, 31-ig tartott. Eközben húgyhólyag gyulladás miatt 4 fajta gyógyszert használtam, egyiket egy hétig,volt amit 10 napig, 15 napig és van egy, amit egy hónapig kell. Ezt még most is szedem. Ezek közül egy volt antibiotikum, kúp formában.

Valószínűbb, hogy csak ezek miatt a gyógyszerek miatt késik?

22N



2022. okt. 5. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

"Peteéréskor együtt voltunk és megszakítással védekeztünk." hát, valószínűleg attól. Tudod a megszakítás önmagában nem védekezés. Nekem spirálom van, és én annyira parás vagyok, hogy még így sem engedtem hogy belém menjen de 25-én belém ment. Rengeteg kérdést írtam ki mert annyira túl paráztam a dolgot, de az előbb kimentem mosdóba és lehet hogy elkezdett megjönni.<3 Véres folt volt a bugyimon. :))) Úgyhogy én ezentúl jobban fogok bízni a spirálomban, csak annyira új volt nekem a beleélvezés hogy megrettentem tőle.


A megszakítás nem védekezés! Soha nem hagyatkoznék önmagában erre, ovukor meg nem is hagynám h a közelembe jöjjön ha csak megszakítás van...


Lehetsz terhes.


Tesztelj!

2022. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok anyuka, tehát nem védekeztek.. Tesztelj.
2022. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy éve házasok vagyunk, tehát ha baba lenne, akkor sem lenne baj, mindketten szeretnénk, viszont anyagilag még azért lenne hova fejlődni előtte, ezért nem próbálkozunk aktívan, viszont nem is fektetünk nagy hangsúlyt a komolyabb védekezésre, mint pl a spirál. Gyógyszert próbáltam, de nem tetszett amilyen hatása volt a szervezetemre, házsként pedig nem szeretnék a férjemmel mindíg óvszerrel szeretkezni, szóval maradt a megszakítás. Gondoltam meghallgatom tapasztaltabb emberek véleményét is, mielőtt bármibe beleélném magam, aztán pofára esnék,ha negatív lenne a teszt.
2022. okt. 5. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Peteéréskor védekezés nélkük szexelni?? Nagyon nagy red flag ezt nem szabad csinálni! Soha nem mernék ilyet.

Ha be se csúszhat nektek egy gyerek a legjobb, ha peteérés idejében nem hogy megszakítással, de SEHOGY nem szeretkezni. Max petting.

Megszakítással is csak úgy szabad egyéb más időszakokban, ha kiegészítitek legalább egy spermiciddel. De középidőben alap a biztos védekezés.

Nem akarlak riogatni, de lehetsz terhes simán. Ha mákod van, csak a gyógyszerek kavartak be a ciklusodba, tesztelj inkább.

2022. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Hat te hulye vagy, mar ne haragudj.Pontosabban ti, a pasid is pont ennyire hibas.

Normalis ember vedekezik, ha nem akar meg gyereket, ha meg akar, akkor meg nem maszatolgat ilyen baromsagokkal, hanem csinalja rendesen.

A masik oriasi felelotlenseg a sztoriban, hogy ennyire sulyos gyulladas eseten szigoruan tilos lett volna szexelni, jo sokaig, mert visszafertozodhettel volna.


Csinalj egy tesztet, aztan kiderul. De ha ez se jut eszedbe magadtol, akkor foggalmam nincs, hogyan nevelnel egy gyereket....🤣


Elarulom neked kiscica, hogy hazassag ide vagy oda, nyugodtan lehet gumival vedekezni. Attol meg, hogy ferjed van, evente fogsz szulni, mert keptelenek vagytok vedekezni vagy mi? :DD


En is hazas vagyok mar 5 eve, de tokeletesen jol mukodik az ovszer.

2022. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még amit megemlítenék,hogy tegnap óta enyhén fájnak, duzzadtak a melleim, bővebb fehér folyásom van, jobb lett az étvágyam és valamelyik nap annyira megkívántam a káposztát, hogy egyszerre megettem egy egész fejet nyersen. Lehet hogy ezeknek nincs semmi jelentőségük amúgy,nem tudom. Félek tesztet csinálni és jelenleg még lehetőségem sincs beszerezni egyet, mivel el van romolva az autónk, kicsi faluban élünk, amiben két bolt van összesen, a legközelebbi gyógyszertárak pedig 7-8 km-re vannak. Szóval marad a találgatás meg a várakozás…
2022. okt. 5. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor feljel tesztet csinalni. Istenem...nem a teszttol leszel terhes vagy nem terhes, jo eg 🤦‍♀️

Viszont jo lenne minel elobb tudni, mert lehet, hogy terhesseg alatt nem szedhetned azt a gyogyszert, amit most szedsz!


Szedd ossze magad es tesztelj.

2022. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Buszra ulni vagy biciklizni a boltig meg gondolom derogal, mi?

Kifogas, kifogas. :D

2022. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm a kedves válaszod és kérlek kiscicázd meg hülyézd anyukádat, mert én egyiknek sem tartom magam. A tapasztalatlanság nem egyenlő a hülyeséggel véleményem szerint.
2022. okt. 5. 14:55
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as, sajnos nem mindenki olyan szerencsés, hogy működik a közelében tömeg közlekedés, főleg itt Romániában nem.
2022. okt. 5. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!