Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menzeszem?

Mitől késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok pontosan a ciklusom 40. napján. Normális esetben 30-32 naposak szoktak lenni maximum. Peteéréskor együtt voltunk és megszakítással védekeztünk. Ezen kívül volt 9-10 alkalom a hónap különböző napjain,amikor sehogy nem védekeztünk. Utolsó mensim augusztus 27-én kezdődött, 31-ig tartott. Eközben húgyhólyag gyulladás miatt 4 fajta gyógyszert használtam, egyiket egy hétig,volt amit 10 napig, 15 napig és van egy, amit egy hónapig kell. Ezt még most is szedem. Ezek közül egy volt antibiotikum, kúp formában.

Valószínűbb, hogy csak ezek miatt a gyógyszerek miatt késik?

22N



2022. okt. 5. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Es kisboltban nincs teszt? Nezzel korul ott legalabb! Nalunk van 1-2 darab, pedig annyira picike a bolt, hogy alig lehet belepni.


Ennyi keses utan a legolcskabb teszt is kimutatja, ha terhes vagy.

2022. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Biztosat a teszt fog mondani, mi hiába is tippelgetünk.
2022. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
2022. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!