Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamit a fürdőben?

Elkaphattam valamit a fürdőben?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az Aquaworldben, és ma úgy keltem, mintha fel lennék fázva. Nagyon fájnak a "női részeim" és az is, mikor pisilek. Ki lehet ezt deríteni valahogy házilag, hogy felfázás, vagy fertőzés?

2022. okt. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet házilag kideríteni. Menj el holnap az urológiára. Majd megnezik a vizeletedet h mennyire van benne baci.
2022. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#2 Mennyire kell ahhoz degeneráltnak lenni hogy beteg nőktől kéregess p*na képeket? Írd be a böngészőbe hogy p*na és verd ki rá ha ennyire hiányod van, ne itt zaklass beteg embereket. Édes istenem, ebből látszik hogy mindig van lejjebb...
2022. okt. 9. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ki lehet ezt deríteni valahogy házilag, hogy felfázás, vagy fertőzés?"

Kapaszkodj meg, a 'felfázás' egy fertőzés.

2022. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 3 írja, nincs felfázás. Az minden esetben egy fertőzés amit baktérium okoz.

Menj be sürgösségire, ott adnak receptet antibiotikumra. Menj minnél elöbb, ne várj mert csak rosszabbodni fog (véres vizelet majd vesegyuszi).

2022. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!