Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellem sokkal nagyobb,...

A bal mellem sokkal nagyobb, mint a jobb! És nagyon érzékeny, milyen vizsgálat derítene ki, hogy mi van vele? 36N

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Nem természetes, hogy sokkal nagyobb a bal melled.
Természetes hogy sokkal nagyobb a bal melled.
Remélem mellrákod van! 😆
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
36 évesen ennyire komolytalan vagy, hogy azon viccelsz, hogy mellrákod van? Menj el inkább orvoshoz, meg kicsit érdemes lenne felnőttként viselkedni.
2022. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Naa most miért kellet az utolsót lehetőséget oda böfögni?
2022. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kis eltérés teljesen normális, mivel az ember nem teljesen szimmetrikus, a nagy eltérés viszont nyilván nem normális. Fordulj orvoshoz.
2022. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász, mammográfia, emlőultrahang... Ha volt mellműtéted, lehet, hogy nem bírod az implantátumot. Ha szoptatsz, begyulladhatott. Normálisan is eltér a két mell mérete, szóval ez önmagában nem jelent semmit. Nem írtál nagyon sokat a körülményekről, szóval nem megállapítható ennyiből, hogy van-e baj egyáltalán.
2022. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért kellett oda böfögni, mert utálom a nagyobb mellemet főleg. Ha rákos lenne, akkor legalább levágathatnám. És megszabadulnék tőle.
2022. okt. 9. 13:53
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem haragudj, de muszáj közbekérdeznem: honnan tájékozódsz úgy általában, ha azt hiszed, hogy egy olyan borzalmas kórnak, mint a mellrák, az egyetlen hozadéka az lenne, ha egyformára szabnák a melleidet?


Megsúgom, ehhez nem muszáj betegnek lenni, a múlt században feltalálták a plasztikai sebészetet.


Eleve nem vágom: probléma van a melleddel. 36 éves vagy. Nem mész el orvoshoz, hanem ide kiírod, hogy akkor most vajon mi van?

Menj el nőgyógyászhoz, aztán ha ott végeznek, keress fel egy pszichiátert vagy életvezetési tanácsadót, vagy tudom is én mit, mert láthatóan nem vagy a korodnak megfelelő értelmi szinten. (Már ha tényleg 36 éves vagy, bár ez elég hihetetlen...)

2022. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Voltam már, igaz már régen, bekenték géllel és azt hiszem az az ultrahang? Azért tettem fel a kérdést, mert valami komolyabb vizsgálat érdekelne,- hogy milyen vizsgálatok léteznek, de mindegy. Bocsi hogy időt pocsékoltatok rám. ☹
2022. okt. 9. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Persze, 36 évesen még nem halottál a mammográfiáról. Tök életszerű.

Pluszannyira felnőtt vagy, hogya mellrákkal viccelődsz... Vagy csak az eq-d van mínuszban, higy nem fordult meg a fejedben, itt lehetnek olyan válaszadók, akik szerettüket veszítettek el ez a rohadt kór miatt, vagy akik épp maguk is az életükért küzdenek. Tényleg marha vicces. És akkor még téged sajnáljunk, mert jaj, csúnya válaszokat kaptál.

Nőj fel.

2022. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Nekem van olyan érzésem hogy ez a kérdés kamu?

Mert ha valóban "36 éves NŐ" lenne, nem itt írkálna, hanem orvoshoz fordulna.

2022. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az összes sértést elfogadom. Hogy idióta vagyok, hogy értelmileg fogyatékos.. De nem fogadom el azt, hogy "komolyodj meg" és "nőj fel"

Mert ez már az, amit utálok. Viselkedj úgy, ahogyan azt társadalmilag mindenki elvárja, az életkorod alapján!! Nem, ezerszeresen is nemet mondok erre! A magam egészségével viccelődtem, és ehhez jogom van. A gyengébbek kedvéért megismétlem: A magam egészségével viccelődtem.

2022. okt. 10. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!