Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire atlagos 30 felett,...

Mennyire atlagos 30 felett, hogy rendszertelen a menstruacio?

Figyelt kérdés

Altalaban 26-32 naposak a ciklusaim, mikor hogy jon ki epp. A leggyakoribb, hogy valamikor a 26-28. napon jon meg, szoval semmi extra, most epp a 33. napon jott meg.

Masoknak is ilyen elteresek vannak? Tudom, hogy nem kell fixnek es napra pontosnak lennie minden egyes honapban, csak erdekel es kicsit sokallom azt, hogy van amikor mond valamit a naptar es 6 nappal kesobb is azon kell tunodnom, hogy akkor most megjon meg, vagy terhes vagyok? :D


2022. okt. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, hogy egy hónap is kimarad, 27 éves vagyok. :)

Nőgyógyász annyit mondott, hogy nincs szervi elégtelenségem se hormonális zavarom, ha gondot okoz, ad fogamzásgátlót és az majd napra pontosan beállítja. Isten ments, hogy feleslegesen hormonokat szedjek...

Én ezen az 5-7 napon nem aggódnék.

2022. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt soha pontos, bár kisebb az eltérés, nekem 26-29 naposak a ciklusaim. Kérdeztem már nőgyógyászt egyszer, azt mondta ez teljesen jó, egyáltalán nem probléma és ez nem rendszertelen, csak nem napra pontos.
2022. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigasztal, 35 vagyok, kb. ugyanígy voltam világ életemben, néha 1 hónap ki is maradt - és első akalommal teherbe estem, amikor belevágtunk a családalapításba egy éve.
2022. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!