Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ureplazma valaki? Ureoplazmát...

Trixi kérdése:

Ureplazma valaki? Ureoplazmát állapítottak meg nálam a nyáron. Nem kezdtem el antibiotikumot szedni, mert elég sokmindenre érzékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Kis idővel később rá vettem magam, hogy be szedek 1x100mg doxicilint 10 napig amit fel írt az orvos, mert olyan fájdalmaim voltak már, hogy nem bírtam el viselni. Végig csináltam a kúrát, valamennyit javult, de a folyásom továbbra is fehér, ragadós és görcseim is vannak, de már nem olyan intenzitással. Az a kérdésem, hogy kinek használt a doxicylin, van e ebből ki út?

Köszönöm



2022. okt. 11. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy ilyen szolid mennyiséget írtak volna fel, de végülis ha ez nem válik be, kialakulhat rezisztencia, még mindig segíthetnek makrolid vagy esetleg fluorokinolon antibiotikumok. Antibiotikum-kúra után pedig a hüvely és bélflóra helyreállítása legyen első helyen. Jobbulást!
2022. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
volt egyáltalán bakteriológiai vizsgálat?
2022. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!