Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urologus prosztatagyulladas...

Az urologus prosztatagyulladast allapitott meg, adott antibiotikumot, de nem mult el. Akiknek ilyen problemaja volt nektek mi valt be?

Figyelt kérdés
23/f vagyok es korulbelul fel eve szenvedek emiatt. Az elso 2 honapban nagyon egetett, de egyre enyhebb lett a fajdalom. Kaptam ra akkor egy antibiotikumot, amit 1 hetig kellett szednem es tozegafonya kapszulat is szedtem akkor. Utana nem mult el, elkezdtem tokmagot enni, kisviragu fuzike teat inni, gatizomtornat csinalni es mellette meg tozegafonyat is szedek ezektol szerintem enyhebb lett, de meg igy is zavaro volt, ezert elmentem megint urologushoz. Most felirt egy nitrofurantoina arena nevu antibiotikumot, amitol kb egesz nap hanyingerem van(mellette szedek probiotikumot, de igy is) es bioco prosztament. Ettol a gyogyszertol az elso par napban ugy ereztem, hogy javult es szinte el is mult, de most megint elojott es mar teljesen depresszios vagyok emiatt.

2021. ápr. 18. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A prosztatagyulladás antibiotikumos kezelése alsó hangon 3-4 hét.
2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar 11 napja szedem ezt. Mikorra kene elmulnia?
2021. ápr. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!