Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog. Gátló szedését követően...

Fog. Gátló szedését követően hányadik napon szokott megjönni nektek?

Figyelt kérdés

lehetséges, hogy már a 21., vagyis az utolsó bevétele után másfél nappal megjöjjön? ez az első levél, amit beszedtem belőle, 23 vagyok, de más okokb kifolyólag is folyamatosan vérezgettem, ami most erősebb. Nem tudom, hogy ez már a menstruáció-e.

Legtöbben azt írtátok a többi kérdésnél, hogy 3-4-5 nap. Én is úgy tudom, hogy az a normál. Van, akinek ennél hamarabb?


2010. szept. 27. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges! Nem fontos, hogy mikor jön meg a szünetben. Én hosszabb kihagyás után nemrég kezdtem új gyógyszert. Az első levélnél két hétig véreztem, aztán folyamatos barnázás egészen az első megvonásos vérzésig. Az is olyan volt, hogy a barnázás erősödött és átment vérzésbe, kb. másfél nappal az utolsó bogyó után. A második levélnél is volt pici barnázásom a levél közepe körül, ma vettem be az utolsó szemet. Szerintem megint meg fog jönni szerdára, mert már napok óta görcsölget a hasam.


Hozzátenném, hogy a korábban szedett gyógyszerem mellett kifejezetten későn jött meg mindig 5-6-7 nap környékén.


26/N

2010. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ. Én Microgynon 30-at szedek. A barnázgatásod mitől volt, ha nem vagyok túl tolakodó?
2010. szept. 27. 14:04
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy értem, mondom rá orvos vmit, vagy ez teljesen természetes jelenség?
2010. szept. 27. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen normális a gyógyszerszsedés kezdetén! Attól van, hogy az eddigihez képest teljesen más hormonszinttel kell "megbarátkoznia" a szervezetednek. Nem kell vele foglalkozni az első hónapokban, bár tény, hogy kellemetlen! :) Ilyenkor nem szervi elváltozás, vagy betegség az oka, nem kell agódni miatta!
2010. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából nem is az érdekel, hogy úúúristedeznormális-e... inkább csak reménykedek, hogy ez a vérzés már a mensi, és nem az, amiért előtte vérezgettem
2010. szept. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!