Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik ciklusnapon kell...

Hanyadik ciklusnapon kell elkezdeni az Utrogestan szedését?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ezt a dokiddal beszéld meg,mert itt sajna nem egyforma válaszokat kapni,és nehogy rosszkor kezd szedni.

A.

2008. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Az utrogestant folyamatosan kellett szednem ,amikortól kiváltottam, a terhesség 12. hetéig, de nem értem miért kell szedned, ha nem vagy terhes, mert ez a bogyó a terhesség megtartásában segít.

Nekem csak hüvelybe felhelyezve lehetett elvileg szájon át nem.

2008. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert nekem a doki 17.napot mondott,és kiváncsi voltam hogy más aki szedte is ekkor kellett e elkezdenie.Nekem azért kéne szedjem,hogyha sikerült most teherbe esnem biztosabban megmaradjon,és napi 2szemet kell bevenni.
2008. nov. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!